Słowo Podlasia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Temperatura: -7°C Miasto: Biała Podlaska
Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 24 km/h
Reklama
Reklama
Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: OliwiaTreść komentarza: Właściciele samochodów są tak leniwi i wygodni, że przejście parę kroków do samochodu to dla nich problem najchętniej chcieliby, żeby mogli samochód zaparkować przy ich drzwiach wejściowych do domów lub bloków. Pamiętam, kiedy kilka lat temu stawiali samochody na chodnikach przy drzwiach do klatki schodowej, że piesi nie mogli przejść chodnikiem musieli obchodzić samochód, wychodząc na jezdnie.Data dodania komentarza: 8.01.2026, 17:39Źródło komentarza: Ulica ciemna i zagrodzona. Mieszkańcy narzekają, magistrat tłumaczyAutor komentarza: OLIWIATreść komentarza: Właściciele samochodów są tak leniwi i wygodni, że przejście parę kroków do samochodu to dla nich problem najchętniej chcieliby, żeby mogli samochód zaparkować przy ich drzwiach wejściowych do domów lub bloków. Pamiętam, kiedy kilka lat temu stawiali samochody na chodnikach przy drzwiach do klatki schodowej, że piesi nie mogli przejść chodnikiem musieli obchodzić samochód, wychodząc na jezdnie.Data dodania komentarza: 8.01.2026, 17:36Źródło komentarza: Ulica ciemna i zagrodzona. Mieszkańcy narzekają, magistrat tłumaczyAutor komentarza: SPrawaTreść komentarza: Sankcje na pontonową łódkę, a miliardy płyną do rosji za diamenty.Data dodania komentarza: 8.01.2026, 16:58Źródło komentarza: TERESPOL. Chciał przemycić łódź pontonową
Reklama
NAPISZ DO NAS
Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - zadzwoń do nas!
Reklama
Reklama
Reklama











![Piszczac. Przeszli w Orszaku Trzech Króli [ZDJĘCIA] Piszczac. Przeszli w Orszaku Trzech Króli [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-piszczac-przeszli-w-orszaku-trzech-kroli-zdjecia-1767861531.jpg)















![Orszak Trzech Króli w Hadynowie [GALERIA ZDJĘĆ] Orszak Trzech Króli w Hadynowie [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/media/2026/01/07/sm-4x3-orszak-trzech-kroli-w-hadynowie-galeria-zdjec-1767782049-5.jpg)
![Orszak Trzech Króli w Łosicach [GALERIA ZDJĘĆ] Orszak Trzech Króli w Łosicach [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/media/2026/01/07/sm-4x3-orszak-trzech-kroli-w-losicach-galeria-zdjec-1767780638-2.jpg)
![Orszak Trzech Króli z Dubicy do Wisznic 2026 r. [GALERIA ZDJĘĆ] Orszak Trzech Króli z Dubicy do Wisznic 2026 r. [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/media/2026/01/06/sm-4x3-orszak-trzech-kroli-z-dubicy-do-wisznic-2026-1767718593-0.jpg)
![Orszak Trzech Króli w Białej Podlaskiej [GALERIA ZDJĘĆ] Orszak Trzech Króli w Białej Podlaskiej [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/media/2026/01/06/sm-4x3-orszak-trzech-kroli-w-bialej-podlaskiej-galeria-zdjec-1767717797-116.jpg)
![Pierwszy Zjazd KGW Powiatu Łosickiego [GALERIA ZDJĘĆ] Pierwszy Zjazd KGW Powiatu Łosickiego [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/media/2026/01/04/sm-4x3-pierwszy-zjazd-kgw-powiatu-losickiego-galeria-zdjec-1767546977-58.jpg)

































