Na sto dni przed maturą (GALERIA, cz. 1)

Na sto dni przed maturą (GALERIA, cz. 1)

Wyszukana kreacja, makijaż, włosy na żel, dobry humor – na sto dni przed maturą młodzież rzuciła się w wir studniówkowej zabawy. Wykorzystali swój czas, bo już niedługo najważniejszy egzamin w ich życiu.  

100 tys. zł za wycofanie z projektu

100 tys. zł za wycofanie z projektu

Nie będzie linarium, wyciągu do nart wodnych i wieży widokowej. Miasto wycofuje się z wartego 4 miliony zł projektu kolejnego etapu zagospodarowania Międzyrzeckich Jeziorek. Teren ten był oczkiem w głowie poprzedniego burmistrza.

Studniówek czar

Studniówek czar

W sobotę (24 stycznia) odbędą się w studniówki. Jako pierwsze w Białej Podlaskiej zabawę zorganizuje ZDZ i ZSZ nr 1. Bale studniówkowe tradycyjnie rozpocznie polonez. Potem przyjdzie czas na zabawę, bo za 100 dni matura.

Z pierwszej strony

 

 

 

04_2015_nr01.jpg

 

04_2015_nr01-radzynska 1.jpg
 

 

 

 

dyzurny2.jpg

Tu zamieścisz ogłoszenie

Biuro reklamy i ogłoszeń
ul. Warszawska 15, Biała Podlaska
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. 083 344-75-57
tel./fax 083 342-25-19

Punkty w regionie
Łosice
sklep RTV-AGD, Rynek 8

Łuków
"Juventur", ul. Kozia 3a

Parczew
"Biurex", plac Wolności 27

Międzyrzec Podlaski
"A-Z", ul. Lubelska 13

Radzyń Podlaski
"Foto Express", Rynek 10

Repertuar Cinema 3D 052015

Biała Podlaska

Pomogą rozliczyć PIT

Magistrat przyłączył się do akcji "Pomórz mieszkańcom wypełnić PIT przez internet".

Na sto dni przed maturą (GALERIA, cz. 1)

Wyszukana kreacja, makijaż, włosy na żel, dobry humor – na sto dni przed maturą młodzież rzuciła się w wir studniówkowej zabawy. Wykorzystali swój czas, bo już niedługo najważniejszy egzamin w ich życiu.

50 Twarzy Greya

Region

Wykonali anioły, zdobyli nagrody

Podsumowanie konkursu Świąteczne Anioły odbyło się 30 stycznia w GOK. Wzięło w nim udział 49 uczniów z gminy.

Do burmistrza bez zapisu

Od 10 lutego interesanci, którzy mają sprawę do burmistrza Międzyrzeca Podlaskiego, będą przyjmowani w każdy wtorek od  godz. 9.30 do 13. Nie ma konieczności robienia zapisów. Wcześniej urząd je prowadził, ale metoda ta się nie sprawdziła.

Biblioteka otwarta na dzieci i dorosłych

Co małe dzieci mogą robić z rodzicami w bibliotece i jak pobudzać ich ciekawość świata? Na te i inne pytania szukali odpowiedzi uczestnicy wspólnych warsztatów dla dzieci i rodziców, zorganizowanych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łomazach.

Na sygnale

Okradali automaty i sklepy

Policjanci ustalili sprawców trzech włamań. Jak się okazało przestępstw dokonywała 5-osobowa grupa mężczyzn w wieku od 19 do 21 lat.

Zniszczył cudze auto

Ktoś uszkodził peugeota zaparkowanego przy ul. Brzeskiej. 25 stycznia wandal wszedł do środka przez otwarte drzwi i obłamał wyłącznik wycieraczek, oderwał dolną część obudowy kolumny kierownicy i wyrwał panel radioodtwarzacza.

Teraz nie wiadomo, kto ile pracował

Nieznany sprawca 24 stycznia włamał się do pomieszczenia socjalnego sortowni odpadów firmy Komunalnik, skąd ukradł zeszyt, w którym prowadzono ewidencję godzin pracy oraz osób odrabiających kary zastępcze ograniczenia wolności.

Kultura i sport

Młodzież w „Krainie śniegu”

Widowisko taneczno-muzyczne „Kraina śniegu”, przygotowane przez BCK, będzie można zobaczyć 29 stycznia o godz. 9.30 i 11.30 w sali widowiskowo-konferencyjnej przy ul. Brzeskiej 41.

Sprawdź wiedzę o Kraszewskim

Muzeum J.I. Kraszewskiego w Romanowie organizuje XXXV Wojewódzki Konkurs Czytelniczy „J.I. Kraszewski – jego życie i dzieło”. Mogą do niego przystąpić uczniowie szkół średnich z województwa lubelskiego.

Bal dla dzieci z atrakcjami

Gry, zabawy z animatorami, piniata, mini disco – to tylko część atrakcji zaplanowanych na bal karnawałowy z Sali Zabaw Fit and Fun. Odbędzie się on 15 lutego.