Wytańczyli puchary (GALERIA)

Wytańczyli puchary (GALERIA)

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyszkiego o puchar prezydenta miasta za nami. Do miasta przybyli utalentowani tancerze m.in. z Warszawy, Lublina, Białegostoku, Zamościa i Chełma.  

Studentki PSW przywiozły korony

Studentki PSW przywiozły korony

Finał ogólnopolskich wyborów najpiękniejszej studentki uczelni zawodowych rozstrzygnięty. Ogromny sukces odniosły przedstawicielki Państwowej Szkoły Wyższej. Katsiaryna Nestsiaruk została Miss Studentek PWSZ a Anna Sławińska odebrała koronę II Wicemiss.

Cenny pracownik po 50-tce*

Cenny pracownik po 50-tce*

Jak wskazują badania stopniowo ubywa pracowników w wieku produkcyjnym a w organizacjach (przedsiębiorstwach i instytucjach) – coraz większy odsetek stanowią pracownicy 50+.

Sołtysa wywieźli karetką

Sołtysa wywieźli karetką

W gminie Borki doszło do niecodziennej sytuacji. Sołtys zasłabł podczas zebrania wiejskiego, na którym miał zostać odwołany.

Czas na juwenalia (GALERIA, cz. 1)

Czas na juwenalia (GALERIA, cz. 1)

Zanim zacznie się sesja studenci muszą się zabawić. Tegoroczne juwenalia były wspólną imprezą dwóch bialskich uczelni. Rozpoczęło ją spotkanie na placu Wolności, gdzie nastąpiło przekazanie kluczy do bram miasta. Prezydent nie oddał ich jednak bez walki.  

Z pierwszej strony

 

21_2015.jpg

 

21_2015_radzynska.jpg

 

dyzurny2.jpg

Tu zamieścisz ogłoszenie

Biuro reklamy i ogłoszeń
ul. Warszawska 15, Biała Podlaska
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. 083 344-75-57
tel./fax 083 342-25-19

Punkty w regionie
Łosice
sklep RTV-AGD, Rynek 8

Łuków
"Juventur", ul. Kozia 3a

Parczew
"Biurex", plac Wolności 27

Międzyrzec Podlaski
"A-Z", ul. Lubelska 13

Radzyń Podlaski
"Foto Express", Rynek 10


Biała Podlaska

Spartakiada przyciągnęła setki maluchów (GALERIA)...

Podczas Spartakiady Przedszkolaka, którą 22 maja zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 3, dzieci miały okazję zmierzyć się w różnych konkurencjach, zwiedzić szkołę, a przede wszystkim dobrze się bawić.

Tydzień Integracji podsumowany (GALERIA)

Podsumowano Tydzień Integracji, który odbył się w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi. Podczas akademiii podsumowującej jednej z uczennic przekazano rower rehabilitacyjny, otrzymała je także szkoła.

Wytańczyli puchary (GALERIA)

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyszkiego o puchar prezydenta miasta za nami. Do miasta przybyli utalentowani tancerze m.in. z Warszawy, Lublina, Białegostoku, Zamościa i Chełma.

Cinema 3D 212015

Region

Pokontrolne kwiatki w sobolskiej podstawówce

Roszczenia firmy windykacyjnej za rachunki telefoniczne czy pobieranie wynagrodzenia za fikcyjne nadliczbówki – to tylko niektóre z nieprawidłowości, jakie wykryła gminna kontrola

Wójt zatrudnił specjalistę

 Na razie na trzy miesiące, ale jak się sprawdzi, to dłużej, będzie pracował w gminie Robert Syrytczyk. Zajmie się pozyskiwaniem pieniędzy unijnych.

Wójt zatrudnił specjalistę (2)

 Na razie na trzy miesiące, ale jak się sprawdzi, to dłużej, będzie pracował w gminie Łomazy Robert Syrytczyk. Zajmie się pozyskiwaniem pieniędzy unijnych.

Na sygnale

Internetowy włamywacz

Mieszkanka Białej Podlaskiej zawiadomiła policję, że nieznany sprawca przełamując zabezpieczenia informatyczne włamał się do jej skrzynki mailowej oraz konta na portalu Allegro.pl.

Gdzie jest pies?

Nieustalony sprawcza 19 maja przywłaszczył sobie rocznego psa rasy beagle, który uciekł właścicielce podczas spaceru.

Długo nie nacieszył się łupem

Policjanci ustalili, że 51-letni bialczanin maju tego roku włamał się do mieszkania przy ul. Moniuszki, skąd ukradł płytę kuchenną, drzwiczki od pieca, kuchenkę gazową oraz butlę gazową z reduktorem i przewodem, czym spowodował straty w nieznanej na razie kwocie na szkodę Zakładu Gos [ ... ]

Kultura i sport

Zatańczą dancehall, modern dance

W ramach Artystycznych Czwartkowych Spotkań w BCK odbędzie się impreza konkursowa XX Bialskie Prezentacje Tańca.

Zacznij rockową przygodę

Miejski Ośrodek Kultury w Terespolu chce utworzyć zespół rockowy. Dlatego wpadł na pomysł, by zorganizować warsztaty, które pomogłyby wyłonić jego skład.

Soliści na start

Gminny Festiwal Solistów Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej organizuje Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu.

MOTO

Jeszcze lepsza- nowa Skoda Superb

Autor: Arkadiusz Michlewicz  / yło kilka lat wyczekiwania aż wreszcie nadeszła odpowiednia chwila. Flagowy model Skody - Superb za miesiąc wjeżdża do polskich salonów. Zmieniony na tyle, że nie dostrzeżecie w nim ani krzty z poprzedniej generacji.

Wiosenne porządki: Czyszczenie siedzisk

 Fotele odkurzamy szczotką do dywanów. Aby usunąć brud ze wszystkich zakamarków, szczególnie na złączu siedziska i oparcia, rozkładamy je do pozycji leżąc. Na welurowych fotelach plamy usuwamy za pomocą specjalistycznych pianek piorących. Wbrew pozorom jest to dość ważna czynność. [ ... ]

TESTY: FIAT 500L – Stylowo i rodzinnie

Autor: Arkadiusz Michlewicz / Włoski koncern po przejęciu Chryslera ma zdecydowanie więcej na głowie, co wiąże się ze mniejszoną ilością działań związanych z opracowywaniem nowych modeli Fiata.