poniedziałek, 29 kwietnia 2024 22:17

Piaseczno za silne

Porażkę zanotowali szczypiorniści Olimpii Biała Podlaska w Piasecznie ulegając miejscowemu APK 23:32.
Niestety Piaseczno okazało się za silne dla Olimpii.

Autor: Olimpia Biała Podlaska

APK Handball Team Piaseczno - Olimpia Biała Podlaska 32:23 (17:12)

Piaseczno: Zając  - Ardyn 4, Królicki 1, Woromiej 1, Kacperski 6, Semeniuk, Molak, Grudziąż 3, Perzyna 1, Piwoński 3, Micha 4, Drzewiecki, Ponomaryov 6, Sural 2, Guzik 1. Kary: 0 min.

Olimpia: Zacharuk, Bielecki – Szarubka 1, Polok 4, Michalczuk 1, Kotowski 1, Hryciuk 1, Domański 1, Bancarzewski, Trela 8, Mitura 6, Kobyliński 1. Kary: 4 min

Już w pierwszej połowie gospodarze odskoczyli na kilka trafień. Bialczanie starali się odrobić stratę, ale na staraniach się to kończyło. W drugiej połowie dominacja gospodarzy jeszcze bardziej się zarysowała i to oni ostatecznie wygrali w sumie gładko 32:23. W środę Olimpia gra w Dąbrowie Białostockiej mecz zaległy, a w niedzielę u siebie ostatni w tym sezonie z Padwą II Zamość.