Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 4 maja 2024 01:51

Rozgromili Padwę

Bardzo okazale pożegnali się z sezonem piłkarze ręczni Olimpii Biała Podlaska pokonując 42:29 Padwę II Zamość.

Autor: Olimpia Biała Podlaska

Olimpia Biała Podlaska – Padwa II Zamość 42:29 (27:12)

Olimpia: Zacharuk, - Wachulik 2, Szarubka 2, Polok 12, Michalczuk 5< Kotowski Hryciuk 1, Domański, Bancarzewski, Trefla 10, Mitura 6, Fiedoruk 3, Kobyliński 1. Kary: 8 min.

Padwa II: Krysiak, Komandowski, Sokołowski 1, Markowicz 1, Świstowski 4, Tęcza, Smyl 8, Sapuła 2, Brodziak 8, Olech 4, Gawliczek 1, Sendłak, Kulik. Kary: 4 min.

Od początku spotkania przewaga leżała po stronie gospodarzy w 5 minucie prowadzili 6:1. Przewaga rosła z minuty na minutę i ostatecznie na przerwę Olimpia schodziła prowadząc 27:12. Początek drugiej połowy wprowadził w osłupienie wszystkich zebranych na hali. Praktycznie bezbronni w pierwszej połowie goście w siedem minut drugiej połowy odrobili połowę strat z pierwszej. Olimpia uspokoiła grę i w 55 minucie prowadziła 37:29. Ostatnie pięć minut to koncert gry Olimpii, która ostatecznie trzynastoma bramkami pokonała rywali z Zamościa.