Biała Podlaska: II Jesienne Dni Osoby Starszej

start 21.11.2017 godz. 12:00
koniec 22.11.2017 godz. 14:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

II Jesienne Dni Osoby Starszej "Od seniora do juniora" odbędą się 21 i 22 listopada w sali widowiskowo-konferencyjnej BCK przy ul. Brzeskiej 41. W programie obchodów pierwszego dnia m.in. występy kabaretów Walerianki i Hobby Seniora, monogram o marszałku Józefie Piłsudskim w wykonaniu Gertrudy Matysek, spotkania z przedstawicielem policji oraz miejskim rzecznikiem praw konsumenta, a także warsztaty "Jak zachować dobrą pamięć". Młodzież z IV LO nauczy seniorów obsługi smartfonów i tabletów, będą też warsztaty rękodzieła i konsultacje prozdrowotne. Początek o godz. 12.

Dzień później, 22 listopada, wszystko zacznie się o godz. 12 mszą w parafii Narodzenia NMP przy ul. Brzeskiej. Potem w sali widowiskowo-konferencyjnej odbędzie się spotkanie, którego program jest niezwykle bogaty. Odbędzie się m.in. koncert Andrzeja Figurskiego, laureata "V Okazjonalnego Przeglądu Akordeonowego Na Akord" w Krasnystawie, Izabela Kłusek, nominowana do Wojewódzkiego XVIII Jesiennego Przeglądu Artystycznego Seniorów, oraz koncert grupy Sokotuchy z GOK w Białej Podlaskiej. O godz. 14.20 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem. Na to wydarzenie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.