Będą promować rolnictwo i polską wieś

start 22.03 godz. 11:00
koniec 31.07 godz. 23:40

Lokalizacja: REGION

"Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość" to konkurs, w tym roku jubileuszowy, bo dziesiąty, promujący polskie rolnictwo, problematykę związaną z obszarami wiejskimi, dziedzictwem kulturowym oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.
Konkurs organizują Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar. Do wygrania dwie nagrody w dwóch dziedzinach.

Pierwsza to praca naukowa, popularno-naukowa lub inne nienależące do tych dwóch kategorii, ale prezentujące szczególnie inspirujące i innowacyjne spojrzenie na problematykę rozwoju wsi.

Druga dziedzina to praca prezentująca dorobek kulturowy kraju i regionu, opisująca inicjatywy lokalne, dziedzictwo historyczne wsi. W konkursie preferowane są prace nowatorskie, interdyscyplinarne, wykazujące oryginalność w zakresie podjętej problematyki lub metodologii badań, napisane w sposób atrakcyjny dla potencjalnych czytelników

Do wygrania 5 tys. zł - za pierwsze miejsce w każdej z dziedzin oraz możliwość wydania swojej pracy w postaci książkowej w Wydawnictwie Naukowym Scholar. 

Prace można nadsyłać do 31 lipca 2018. Szczegóły oraz regulamin konkursu na stronie www.fdpa.org.pl

Justyna Madan

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.