Klimakterium w PSW...i już!

start 26.05 godz. 17:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

 

Dzień Matki to okazja, żeby podziękować mamom za poświęcenie i wysiłek jaki wkładają w wychowywanie swoich dzieci. Już 26 maja w auli Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej odbędzie się wyjątkowy spektakl Elżbiety Jodłowskiej "Klimakterium...i już".

W przedstawieniu wystąpią aktorki z ogromnym potencjałem komediowym, które potrafią bez trudu rozbawić publiczność do łez. Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni - miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny. Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń - kobiety siedzące na widowni dowiadują się, że ich dolegliwości nie są czymś wyjątkowym. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie - starannie pomijany.  Sztuka ma pokazywać różne zachowania, zawsze jednak w sposób humorystyczny - tym bardziej, że sam humor jest doskonałym lekarstwem (bez skutków ubocznych:) )

Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Aby je wygrać należy poprawnie wypełnić kupon z numeru 15/2018 i dostarczyć go do naszej redakcji przy ul. Warszawskiej 15 w Białej Podlaskiej do piątku, 20 kwietnia.

Czujnie obserwujcie nasz profil na Facebooku i kolejne wydania Słowa ponieważ konkursów i zaproszeń na spektakl będzie więcej!

Justyna Madan

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.