Do "Podlaskiej Dychy" z Lidią Chojecką

start 23.06.2018 godz. 10:00

Lokalizacja: Platerów

9 edycja imprezy Biegiem przez Platerów coraz bliżej. Czas najwyższy zadbać więc o kondycję. Z pomocą przychodzi dyrektor biegu Michał Michaluk, organizując bezpłatne i treningi, które poprowadzi ambasadorka biegu Lidia Chojecka.

W sobotę 23 czerwca setki zawodników zmierzy się z biegiem głównym na dystansie 10 kilometrów, zaliczanego do cyklu Grand Prix Traktu Brzeskiego. Z pewnością nie zabraknie też chętnych do startu na 3333 m oraz marszu nordic walking na 4500 m. W przygotowaniach uczestnikom pomoże znakomita biegaczka Lidia Chojecka. Wielokrotna mistrzyni Polski, Europy i świata w biegach na 800 m, 1500 m i 3000 m.

Sportsmenka poprowadzi cykl zajęć kondycyjnych. Odbywać się one będą w środy o godzinie 18:00 na stadionie w Platerowie. - Zajęcia są bezpłatne. Skorzystać z nich mogą zarówno osoby już trenujące, jak i rozpoczynające swoją przygodę z bieganiem. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieciom biegających rodziców zapewniamy opiekę na czas treningu. Pierwszy trening już w środę 9 maja - informuje dyrektor biegu M. Michaluk.

Joanna Gąska

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Możliwość komentowania została zablokowana na czas ciszy wyborczej.