"Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał" z okazji Dnia Matki

start 11.04 godz. 12:00
koniec 25.05 godz. 19:00

Lokalizacja: Biała Podlaska, ul. Sidorskiej 95/97

Wydawało się, że w słynnym spektaklu teatralnym o klimakterium powiedziano już wszystko... Otóż nie! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem. "Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela, oraz Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej dopiero co otwartym pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Ponad 1800 przedstawień "Klimakterium...i już" w ciągu sześciu lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki znów udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Spektakl wystawiony zostanie także w Białej Podlaskiej, w auli PSW przy ul. Sidorskiej 95/97, 25 maja o godz. 19. Bilety można kupić w salonie EMPIK-u lub online: www.kupbilecik.pl, wwwbiletyna.pl, www.ebilet.pl. Zamówienia i informacje pod nr. tel. 737 567 014.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.