Na wisznicką milę

start 16.05 godz. 10:00
koniec 22.05 godz. 10:37

Lokalizacja: Wisznice

W centrum Wisznic 21 maja już po raz drugi odbędzie się duża impreza sportowa. Bieg na wisznicką milę zgromadzi miłośników tej formy aktywności fizycznej z całego regionu. Celem imprezy jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez popularyzację biegania. W biegu wystartować mogą zarówno dzieci, młodzież, jak i starsi biegacze. 

Jest to druga edycja biegu, pod patronatem wójta gminy Wisznice, której organizatorami są klub sportowy Tytan Wisznice, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola im. J. I. Kraszewskiego. Biegi odbędą się 21 maja. Rozpoczęcie imprezy w parku w centrum Wisznic o godzinie 12.00.

Po ceremonii otwarcia zawodów na początek w biegu na 300 m zmierzą się dziewczęta ze szkół podstawowych. O godz. 12.25 zaplanowano rywalizację chłopców ze szkół podstawowych z klas IV. W przerwie między dalszą rywalizacją nastąpi dekoracja zwycięzców. Bieg na wisznicką milę w kategorii open wystartuje o godz. 13.15. Na 13.40 zaplanowano bieg główny na 10 km. Organizatorzy przygotowali niespodzianki dla osób, które zdecydują się na start w imprezie. Na jej zakończenie najlepsi biegacze otrzymają atrakcyjne nagrody. A wszyscy uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział losowaniu nagród niespodzianek.

Sponsorami Biegu na wisznicką milę są  Piotrans, AgroHandel, Pawtrans i Pub Bosman. Szczegółowy regulamin imprezy dostępny jest na stronie: spwisznice.edu.pl lub pod nr tel. 606 311 302.

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.