nowy numer
zobacz więcej


data i godzina
01:11:48
wtorek, 07 września 2010


imieniny


horoskop

cały horoskop


motoryzacja
SKODA Superb Combi 2.0 TDI
motoryzacja
AMPlus zdobył Futsal Cup
 
Trzy drużyny piłkarskie Akademii Młodego Piłkarza AMPlus Łuków uczestniczyły w minionym miesiącu w kilku turniejach halowych. Najlepiej wypadli chłopcy z rocznika 1998, którzy wygrali Futsal Cup Jeruzal 2010. Ponadto zespół złożony z zawodników o rok młodszych był trzeci w turnieju o puchar prezesa BKS Lublin, a piłkarze z rocznika 2000 uplasowali się w Jeruzal na miejscu czwartym.
Dwunastoletni chłopcy w drodze po główne trofeum nie przegrali ani jednego meczu. Podopieczni Przemysława Trybonia pokonali Orliki Jeruzal 2:0, Mewę Mińsk Mazowiecki 3:1, GLKS Nadarzyn 3:0, Orliki II Jeruzal 4:0, MOSiR II Bielsk Podlaski 3:0 oraz zremisowali z MOSiR I Bielsk Podlaski 2:2. W ich składzie występowało dwóch najskuteczniejszych piłkarzy – Dominik Adamiak zdobył 6 goli, a Adrian Piszcz – 5.
Z kolei w Lublinie zespół z rocznika 1999 odniósł w eliminacyjnej grupie trzy zwycięstwa (4:1 z BKS II Lublin, 3:0 z Widokiem Lublin i 1:0 z BKS I Lublin) oraz przegrał 0:1 z Motorem II Lublin. Niestety, w półfinale uległ 0:3 Broni Radom, ale w spotkaniu o trzecie miejsce wygrał w rzutach karnych z rezerwami Motoru.
Wreszcie prowadzony przez Tomasza Trybonia zespół dziesięciolatków pokonał w grupie Mewę Mińsk Mazowiecki 4:0, bezbramkowo zremisował z Victorią Sulejówek oraz przegrał po 0:2 z Ursusem i UKS 9 Siedlce. Następnie w grupie finałowej uzyskał następujące wyniki: 0:0 z AP Jeruzal, 3:0 z UKS Dąbrówka, 0:2 z Perłą Złotokłos Piaseczno, co dało mu w turnieju czwartą lokatę. (rl)
 

www.slowopodlasia.pl  |  Opracowanie graficzne Margraf  |  Programowanie i utrzymanie Łukasz Jakimiuk