Studniówek czar

Studniówek czar

W sobotę (24 stycznia) odbędą się w studniówki. Jako pierwsze w Białej Podlaskiej zabawę zorganizuje ZDZ i ZSZ nr 1. Bale studniówkowe tradycyjnie rozpocznie polonez. Potem przyjdzie czas na zabawę, bo za 100 dni matura.

Sto lat panie Eugeniuszu!

Sto lat panie Eugeniuszu!

Pan Eugeniusz Sacewicz skończył sto lat. Z tej okazji otrzymał masę życzeń. Ciepłym słowom nie było końca, bo sędziwy bialczanin zasłużył na szacunek. Przez całe życie ważna była dla niego również rodzina. Dochował się trzech synów, jednej córkę, siedmiorga wnuków i siedmiorga prawnuków.

Sprzedawcy obawiają się likwidacji bazaru (GALERIA)

Sprzedawcy obawiają się likwidacji bazaru (GALERIA)

Sprzedawcy z miejskiego bazaru przy ul. Brzeskiej obawiają się sprzedaży go prywatnemu inwestorowi. Narzekają również na stan nawierzchni i brak jakichkolwiek remontów. 

dyzurny2.jpg

Tu zamieścisz ogłoszenie

Biuro reklamy i ogłoszeń
ul. Warszawska 15, Biała Podlaska
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. 083 344-75-57
tel./fax 083 342-25-19

Punkty w regionie
Łosice
sklep RTV-AGD, Rynek 8

Łuków
"Juventur", ul. Kozia 3a

Parczew
"Biurex", plac Wolności 27

Międzyrzec Podlaski
"A-Z", ul. Lubelska 13

Radzyń Podlaski
"Foto Express", Rynek 10

Nr 212014 LFR

Biała Podlaska

Studniówek czar

W sobotę (24 stycznia) odbędą się w studniówki. Jako pierwsze w Białej Podlaskiej zabawę zorganizuje ZDZ i ZSZ nr 1. Bale studniówkowe tradycyjnie rozpocznie polonez. Potem przyjdzie czas na zabawę, bo za 100 dni matura.

Sto lat panie Eugeniuszu!

Pan Eugeniusz Sacewicz skończył sto lat. Z tej okazji otrzymał masę życzeń. Ciepłym słowom nie było końca, bo sędziwy bialczanin zasłużył na szacunek. Przez całe życie ważna była dla niego również rodzina. Dochował się trzech synów, jednej córkę, siedmiorga wnuków i siedmio [ ... ]

250 osób na Małance (GALERIA cz.2)

250 osób bawiło się na 31 małance zorganizowanej w Państwowej Szkole Wyższej. Wśród nich mieszkańcy nie tylko okolicznych miejscowości, ale też Warszawy, Krakowa, Podedwórza i okolic Chełma.

50 Twarzy Greya

Region

Największa Małanka w Polsce (GALERIA)

Kolejny rekord, czyli bez mała 300 uczestników, gościło na Małance, czyli obchodach nowego roku według kalendarza juliańskiego w dworku Helena w Porosiukach, organizowanej przez Bractwo Młodzieży Prawosławnej Diecezji Lubelsko-Chełmskiej. Śmiało więc stwierdzić można, że to najwię [ ... ]

Zapisz się na ferie

Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim zaprasza dzieci z kół zainteresowań działających przy GOK oraz ich koleżanki i kolegów na „Ferie z kulturą”.

Dzieci dzieciom

Szkoła Podstawa w  Rokitnie wzięła udział w akcji „Świąteczna Paczka”. Przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie pod kierunkiem opiekunów Samorządu Uczniowskiego i Koła PCK zorganizowali loterię fantową i pokaz filmów.

Na sygnale

Ukradł paliwo

Nieznany sprawca ukradł ze zbiorników trzech samochodów ciężarowych renault ok. 800 l oleju napędowego. Firma transportowa oszacowała straty na 3,3 tys. zł.

Przyznał się do włamania

22 stycznia policja ustaliła sprawców włamania do domu jednorodzinnego. Okazali się nimi 27-latek z gm. Terespol i 19-latek z Międzyzdrojów.

Stracił nie tylko pieniądze

Nieustalony sprawca ukradł 39-letniemu Białorusinowi portfel, w którym miał  
euro, 200 dolarów, 100 zł, karty bankomatowe oraz kluczyk do skrytki bankowej.

Kultura i sport

Sprawdź wiedzę o Kraszewskim

Muzeum J.I. Kraszewskiego w Romanowie organizuje XXXV Wojewódzki Konkurs Czytelniczy „J.I. Kraszewski – jego życie i dzieło”. Mogą do niego przystąpić uczniowie szkół średnich z województwa lubelskiego.

Bal dla dzieci z atrakcjami

Gry, zabawy z animatorami, piniata, mini disco – to tylko część atrakcji zaplanowanych na bal karnawałowy z Sali Zabaw Fit and Fun. Odbędzie się on 15 lutego.

Spektakl z randką

„Randka w ciemno, na dwie pary” to tytuł spektaklu, który 26 marca będzie można obejrzeć w w sali widowsko-konferncyjnej przy ul. Brzeskiej 41. Sztuka w reżyserii Miosława Połatyńskiego wystawiona zostanie w ramach obchodów Międzyanrodwego Dnia Teatru.