Kontakt

Redakcja "Słowa Podlasia"
ul.Warszawska 15, 21-500 Biała Podlaska
tel. 83 343 50 66
tel./fax 83 342 25 19
mail: redakcja@slowopodlasia.pl

KRS 0000157300. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE
XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRS
Kapitał 645 000 zł

Wydawca
Grupa Wydawnicza Słowo spółka z o.o.
ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa

KOLEGIUM REDAKCYJNE

Redaktor naczelny

Piotr Pyrkosz
p.pyrkosz@slowopodlasia.pl

Sekretarz redakcji

Jacek Korwin
j.korwin@slowopodlasia.pl
tel. 604 494 489

Kierownik „Radzyńskiego Słowa Podlasia”

Joanna Danielewicz
j.danielewicz@slowopodlasia.pl
tel. 885 851 148

ZESPÓŁ REDAKCYJNY

Sylwia Bujak – Terespol, powiat bialski, mail: s.bujak@slowopodlasia.pl 

Justyna Dragan – Biała Podlaska, mail: j.dragan@slowopodlasia.pl tel. 885 851 147

Maciej Maciejuk – Biała Podlaska, powiat bialski, mail: m.maciejuk@slowopodlasia.pl tel. 885 851 153

Beata Malczuk – Łosice, Parczew, powiat łosicki, powiat parczewski, mail: b.malczuk@slowopodlasia.pl tel. 885 851 149

Monika Pawluk – Biała Podlaska, powiat bialski, mail: m.pawluk@slowopodlasia.pl tel. 885 851 147

Joanna Danielewicz – Radzyń Podlaski, powiat radzyński, mail: j.danielewicz@slowopodlasia.pl tel. 885 851 151

Anita Smyk – korekta, mail: a.smyk@slowopodlasia.pl

Adam Trochimiuk – fotoreporter, mail: a.trochimiuk@slowopodlasia.pl tel. 664 775 457

 

SKŁAD KOMPUTEROWY TYGODNIKA

Grażyna Godzic – grafik, mail: g.godzic@slowopodlasia.pl tel. 83 344 75 66

Waldemar Pepa – grafik, mail: reklama@slowopodlasia.pl tel. 83 344 75 68

Michał Malec – grafik, mail: reklama@slowopodlasia.pl

DZIAŁ REKLAMY I OGŁOSZEŃ

Robert Jaszczuk – kierownik, mail: r.jaszczuk@slowopodlasia.pl tel. 604 494 475, tel./fax 83 342 25 19

Agnieszka Tarkowska – doradca klienta, mail: a.tarkowska@slowopodlasia.pl tel. 83 344 75 57

Magdalena Zając – doradca klienta, mail: m.zajac@slowopodlasia.pl tel. 885 851 146

WSPÓŁPRACOWNICY

Marek Wasiluk – Międzyrzec Podlaski, powiat bialski, mail: m.wasiluk@slowopodlasia.pl

  • TAGI: