Plebiscyt: Plebiscyt: Super Sołtys 2016 - powiat łosicki


GłosyPropozycja
16400 (31%)
Mszanna
Zenon Wasiluk
6952 (13%)
Łuzki
Magdalena Paprocka
4906 (9%)
Łosice osiedle Zdrowa Mirosław
Dymowski
4809 (9%)
Zakrze
Halina Rabuska
3926 (7%)
Chłopków Kolonia
Ryszard Wysocki
2164 (4%)
Wyrzyki
Dawid Sobczuk
1976 (4%)
Kazimierzów
Katarzyna Wojcieszuk
1524 (3%)
Korczówka
Wiesław Chwedczuk
1274 (2%)
Mężenin
Małgorzata Paprocka
1175 (2%)
Michałów
Barbara Boruta
934 (2%)
Szydłówka
Mirosław Onufrzak
863 (2%)
Mężenin Kolonia
Krzysztof Dmitruk
704 (1%)
Czuchów-Pieńki
Justyna Wyrzykowska
594 (1%)
Mierzwice-Kolonia
Joanna Wawrzyniak
307 (1%)
Nowa Kornica
Eugeniusz Brzezicki
285 (1%)
Stare Litewniki
Grzegorz Hackiewicz
252 (0%)
Wygnanki
Janusz Chromiec
247 (0%)
Świniarów
Paweł Giereło
229 (0%)
Czuchleby
Karol Sawczuk
179 (0%)
Szańków Kolonia
Piotr Chibowski
177 (0%)
Płosków
Wiesław Bobryk
173 (0%)
Olszanka
Dariusz Wojtczuk
172 (0%)
Horoszki Duże
Zofia Chwesiuk
163 (0%)
Szpaki Kolonia
Grzegorz Kluj
151 (0%)
Felin
Heronim Głozak
113 (0%)
Meszki
Sławomir Sawczuk
95 (0%)
Stara Kornica
Stanisław Maciejuk
93 (0%)
Falatycze
Martyna Franczuk
85 (0%)
Hołowczyce Kolonia
Marian Waszczuk
83 (0%)
Harachwosty
Janina Jaszczuk
80 (0%)
Kiełbaski
Tadeusz Geresz
73 (0%)
Nowe Szpaki
Jarosław Zienkiewicz
70 (0%)
Dawidy
Jarosław Pawluk
69 (0%)
Biernaty Średnie
Krzysztof Hinc
53 (0%)
Chłopków
Stanisław Sterniczuk
49 (0%)
Krzywośnity
Piotr Podgórski
46 (0%)
Czeberaki
Karol Pietruczuk
45 (0%)
Kisielew
Marcin Marczuk
44 (0%)
Nowosielec
Jan Szańkowski
41 (0%)
Rzewuszki
Marianna Iwaniuk
33 (0%)
Łosice osiedle Bialska
Ewa Hornowska
32 (0%)
Borsuki
Henryka Adameczek
31 (0%)
Stare Biernaty
Mirosłw Czmoch
30 (0%)
Kobylany
Robert Potiopa
26 (0%)
Makarówka
Marek Gromadzki
26 (0%)
Sarnaki
Marek Pióro
24 (0%)
Puczyce
Stanisław Kaniewski
23 (0%)
Hadynów
Mirosław Soczewka
23 (0%)
Stare Mierzwice
Mirosław Tymoszuk
22 (0%)
Kornica Kolonia
Stanisław Latek
21 (0%)
Chotycze
Beata Wiewiórka
20 (0%)
Dubicze, Zalesie
Piotr Kiryluk
19 (0%)
Ostromęczyn
Danuta Antosiuk
19 (0%)
Grzybów
Łarysa Hajko
18 (0%)
Kolonia Korczówka
Andrzej Chwedoruk
18 (0%)
Serpelice
Justyna Maciejuk
17 (0%)
Nowe Hołowczyce
Adam Bartoszewski
16 (0%)
Dzięcioły
Zdzisław Mieleszko
16 (0%)
Rudka
Tadeusz Ilczuk
15 (0%)
Rudnik
Anna Marszałek
15 (0%)
Rusków
Agnieszka Wróbel
14 (0%)
Juniewicze
Rafał Hornowski
14 (0%)
Łosice osiedle Sienkiewicza
Elżbieta Knapiuk
14 (0%)
Łosice osiedle Żeromskiego
Teresa Trocewicz
13 (0%)
Czuchów
Krzysztof Klimiuk
13 (0%)
Nieznanki
Barbara Łubik
13 (0%)
Chybów
Franciszek Wawryniuk
13 (0%)
Terlików
Roman Onopiuk
12 (0%)
Franopol
Małgorzata Pawluk
12 (0%)
Klimczyce
Marzanna Stefańska
11 (0%)
Górki
Zbigniew Prokopiuk
11 (0%)
Łosice osiedle Międzyrzecka
Zenona Ułasiuk
11 (0%)
Nowe Łepki
Krzysztof Michaluk
11 (0%)
Próchenki
Zofia Romaniuk
10 (0%)
Stare Szpaki
Marcin Szysz
10 (0%)
Toporów
Katarzyna Howałko
10 (0%)
Walim, Walimek
Maciej Golwiej
10 (0%)
Woźniki
Ewa Wojtczuk
10 (0%)
Klimczyce Kolonia
Hanna Religioni
10 (0%)
Ostromęczyn Kolonia
Mirosław Sawicki
9 (0%)
Huszlew
Józef Maksymiuk
9 (0%)
Jeziory
Beata Wiewiórka
9 (0%)
Chlebczyn
Anna Osiej
8 (0%)
Ławy
Sylwia Chalecka
6 (0%)
Władysławów
Marianna Olechwiruk
6 (0%)
Nowe Litewniki
Barbara Zaliwska
6 (0%)
Nowe Mierzwice
Marek Wawryniuk
5 (0%)
Myszkowice
Ewa Rabuska
5 (0%)
Popławy
Bogusława Obrępalska
5 (0%)
Radlnia
Jan Lipiński
5 (0%)
Szawły
Joanna Szawłowska-Wasilewska
5 (0%)
Waśkowólka
Celina Struk
5 (0%)
Klepaczew
Jerzy Czeżyk
5 (0%)
Stare Hołowczyce
Szczepan Kasperuk
5 (0%)
Zabuże
Helena Czeżyk
5 (0%)
Platerów
Urszula Kubić
4 (0%)
Bejdy
Krzysztof Bielak
4 (0%)
Hruszniew
Janina Sobieszczuk
4 (0%)
Kamianka
Iwona Chwedorczuk
4 (0%)
Nowodomki
Zofia Bobryk
4 (0%)
Stare Łepki
Tadeusz Kondraciuk
4 (0%)
Wólka Nosowska
Arkadiusz Romaniuk
4 (0%)
Bonin–Ogródki
Krystyna Stasiuk
4 (0%)
Bużka
Zofia Wawryniuk
3 (0%)
Bolesty
Tomasz Maścibrodzki
3 (0%)
Hruszniew Kolonia
Henryk Chaciński
3 (0%)
Niemojki Stacja
Romuald Kościesza
3 (0%)
Szańków Wieś
Tadeusz Gałecki
2 (0%)
Bachorza
Aleksandra Poznańska
2 (0%)
Chotycze Kolonia
Stanisław Klimiuk
2 (0%)
Dziadkowskie Folwark
Janina Gez
2 (0%)
Lipno
Mariusz Pawluk
2 (0%)
Pietrusy
Jarosław Wierzbicki
2 (0%)
Wyczółki
Waldemar Skolimowski
2 (0%)
Zaborze
Tadeusz Ilczuk
2 (0%)
Krasna
Marlena Bartniczuk
2 (0%)
Horoszki Małe
Stanisław Demianiuk
2 (0%)
Płosków Kolonia
Henryk Jodłowski
2 (0%)
Raczki
Stanisław Kowaluk
2 (0%)
Rozwadów
Rafał Chybowski
2 (0%)
Hruszew
Robert Świderski
2 (0%)
Kózki
Stanisław Skrajnowski
2 (0%)
Hruszew
Robert Świderski
1 (0%)
Dziadkowskie
Antoni Mironiuk
1 (0%)
Klimy
Jan Jaworski
1 (0%)
Kopce
Mariola Blim
1 (0%)
Krasna Kolonia
Jan Maruszak
1 (0%)
Liwki Szlacheckie
Renata Biskupska
1 (0%)
Liwki Włościańskie
Wojciech Niedźwiedziuk
1 (0%)
Mostów
Teresa Bardak
1 (0%)
Niemojki Wieś
Eugeniusz Głuchowski
1 (0%)
Siliwonki
Antoni Hryciuk
1 (0%)
Wygoda
Antoni Wawryniuk
1 (0%)
Kownaty
Damian Stefanowicz
1 (0%)
Binduga
Mirosław Kacprowski
1 (0%)
Bonin
Andrzej Artyszuk
1 (0%)
Zienie
Stefan Koźluk
1 (0%)
Żurawlówka
Grzegorz Danieluk

Łącznie oddano głosów: 52448