Plebiscyt: XXXI Plebiscyt Sportowy Słowa Podlasia - JUNIORZY


Maksymalnie możesz zagłosować na 5 pozycji.
PropozycjaGłosy
1Aleksandra Sacharczuk
Hwa-Rang Janów Podlaski, taekwondo
14362
Głosuj
2 Patrycja Chud
Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-Do, taekwondo
9396
3Aleksandra Mincewicz
Bialski Klub Karate Kyokushin, karate
5394
4Michał Wnukowicz
Institute Budo Kai Karate Kyokushin - Piszczac, karate. Złoty medalista Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Karate Kyokushin International Budo Kai
4960
5Bartosz Leszczuk
PUKS Jedynka Łosice, lekka atletyka
4459
6Alekandra Samociuk
Hwa Rang Janów Podlaski, taekwondo
3096
7Gabriela Kałanczyńska
Hwa Rang Janów Podlaski, taekwondo
2696
8Gabriela Jabłońska
Żak Biała Podlaska, akrobatyka sportowa
2332
9Karol Biskupski
Żak Biała Podlaska, taekwondo
2077
10Kamil Kuszneruk
Dziki Wschód Biała Podlaska, MMA
1790
11Martyna Najdyhor
SKS Szóstka TPS Biała Podlaska, piłka siatkowa
1727
12Michał Mil
Żak Biała Podlaska, taekwondo
1434
13Nikola Sobechowicz
Virtus Łomazy, taekwondo. Brązowa medalistka mistrzostw Polski juniorów młodszych w konkurencji walk
705
14Michał Bielecki
UKS Serbinów Biała Podlaska/Huragan Międzyrzec Podlaski, siatkówka
650
15Bartosz Wójcik
Żak Biała Podlaska, akrobatyka sportowa
584
16Aleksander Olszewski
AP TOP 54 Biała Podlaska, piłka nożna
573
17Maja Pietraszuk
Bialski Klub Karate Kyokushin, karate
455
18Jakub Polok
Olimpia Biała Podlaska, piłka ręczna
370
19Maja Di Silvestro
Żak Biała Podlaska, akrobatyka sportowa
339
20Hubert Charewicz
AZS AWF Biała Podlaska, pływanie
334
21Barbara Maksymiuk
UKS Piątka Plus Biała Podlaska/AZS PSW Biała Podlaska, piłka nożna
288
22 Martyna Zielnik
Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-Do, taekwondo
283
23Karolina Świć
Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-Do, taekwondo
278
24Wiktoria Kuciewicz
AZS PSW Biała Podlaska, piłka nożna
271
25Michał Łobacz
Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-Do, taekwondo
261
26Kacper Koleśnik
ULPKS Gaj Zalesie, trójbój siłowy
198
27Przemysław Peryt
UKS Serbinów Biała Podlaska, siatkówka
125
28Arkadiusz Korolczuk
Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski, piłka nożna
110
29 Wiktoria Noskowicz
Bialski Klub Karate Kyokushin, karate
108
30Dominika Gąsieniec
AZS PSW Biała Podlaska, piłka nożna
88
31Dominika Sacharuk
AZS AWF Biała Podlaska, podnoszenie ciężarów
87
32Kacper Swórski
Huragan Międzyrzec Podlaski, taekwondo olimpijskie
87
33Jakub Celiński
Huragan Międzyrzec Podlaski, pływanie
82
34Jakub Jakimiak
Huragan Międzyrzec Podlaski, pływanie
81
35Mateusz Bujek
UKS Promień Radzyń Podlaski, pływanie
79
36Jakub Stafijowski
AZS AWF Biała Podlaska, podnoszenie ciężarów
79
37Łucja Szaniawska
Radzyński Klub Karate Kyokushin Raptor, karate
79
38Emil Leonienko
MULKS Zirve Terespol, podnoszenie ciężarów
78
39Kacper Bogusz
GCK Kobylany, podnoszenie ciężarów
77
40Sebastian Kłos
GCK Kobylany, podnoszenie ciężarów
77
41Łukasz Bogusz
GCK Kobylany, podnoszenie ciężarów
76