Podstrona zablokowana

Slowo Podlasia - Głosuj na Najsympatyczniejszą Parę Południowego Podlasia

Podstrona zablokowana

Głosuj na Najsympatyczniejszą Parę Południowego Podlasia

Do plebiscytu zaprosiliśmy pary, które kochają się i zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu. Na zgłoszenia czekaliśmy do piątku 31 marca i do tego czasu wpłynęło łącznie aż 70 zdjęć! Od teraz można już głosować na te pary, wybierając Najsympatyczniejszą Parę Południowego Podlasia. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

Zaszczytny tytuł Najsympatyczniejszej Pary Południowego Podlasia przypadnie tej parze, która otrzyma najwięcej głosów oddanych na kuponach zamieszczanych w kolejnych, papierowych wydaniach tygodnika począwszy od 4 kwietnia.

Każdy czytelnik może dostarczyć dowolną liczbę kuponów. Kupony trzeba dostarczyć do redakcji osobiście, za pomocą przesyłki pocztowej (na adres ul. Warszawska 15, 21-500 Biała Podlaska) lub wrzucać do skrzynek ogłoszeniowych.

Para, która zwycięży w głosowaniu na kuponach wyciętych z gazety, otrzyma nagrodę - złote obrączki ufundowane przez firmę jubilerską „Karat” Bogdana Mierzwińskiego z Radzynia Podlaskiego (ul. Warszawska 22).

 

Równocześnie odbywa się głosowanie na stronie internetowej www.slowopodlasia.pl i na profilu facebookowym Słowa.

Pary, które zwyciężą w głosowaniu internetowym (na stronie www.slowopodlasia.pl w zakładce "Plebiscyt") i facebookowym, otrzymają vouchery na romantyczny weekend w Hotel & Spa Polesie w Białce (ul. Słoneczna 36).

Zwycięzcą plebiscytu na stronie internetowej zostanie para, która otrzyma największą liczbę głosów oddanych w sondzie. Każdy uczestnik sondy, może oddać jeden głos na 24 godziny.

 

Tutaj można oddać głos w głosowaniu na stronie internetowej

Równolegle odbywać się będzie głosowanie na facebookowym profilu „Słowa Podlasia”. Tam umieszczone zostaną fotografie par, które zgłosiły się do plebiscytu. Zwycięzcą Plebiscytu zostanie para, która otrzyma największą liczbę polubień z wyłączeniem głosów oddanych z fałszywych kont i innych nieuczciwych praktyk.

Tutaj można oddać głos w głosowaniu na facebookowym profilu Słowa

Głosowanie trwa do 12 maja!

<< Zobacz regulamin plebiscytu >>