Bialczanie walczą o Kryształowy Magnes

  • 20.02.2017, 22:04 (aktualizacja 21.02.2017 11:37)
  • Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Bialczanie walczą o Kryształowy Magnes
Od dwóch edycji pomysłodawcy i uczestnicy koncertu "Dance with Me – Zatańcz ze mną" przekazują pieniądze na różne cele charytatywne, ale teraz sami proszą o wsparcie. Koncert został nominowany do plebiscytu telewizji MagnesTV.

Do wygrania jest statuetka "Kryształowy Magnes". Do plebiscytu w kategorii rozrywka zgłosili ten koncert mieszkańcy miasta. A główna idea koncertu "Dance with Me – Zatańcz ze mną" opiera się na haśle "Pomagać każdy może". Profesjonalni tancerze oraz osoby reprezentujące różne zawody biorą udział w kilkumiesięcznej przygodzie i uczą się tańca, który podczas gali finałowej jest oceniany przez profesjonalne jury. Wszystkie zebrane w dniu koncertu pieniądze są przeznaczane na dowolnie wybrany przez zwycięską parę cel charytatywny.

– Widać, że mieszkańcy miasta i okolic docenili zmagania uczestników i młodych organizatorów, ponieważ sami zgłosili koncert do plebiscytu – mówi Cezary Kirczuk, jeden z organizatorów koncertu charytatywnego "Dance with me – Zatańcz ze mną". Esemesowa walka o nagrodę trwa, koncert przeszedł do kolejnego etapu plebiscytu. Do 20 lutego trwa głosowanie, w którym wystarczy wysłać esemes o treści MAGNESTV.60 pod numer 7148.

(mp)

Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe