Śmiertelne pobicie podczas libacji

  • 27.02.2017, 16:13 (aktualizacja 27.02.2017 16:20)
  • W Twojej okolicy dzieje się coś ważnego? Poinformuj nas, nagłośnimy temat │redakcja@slowopodlasia.pl
Śmiertelne pobicie podczas libacji
Tragiczny finał libacji alkoholowej w jednym z mieszkań w Białej Podlaskiej. 36-letni bialczanin podejrzewany jest o pobicie ze skutkiem śmiertelnym 48-letniego towarzysza od kieliszka. Do tragedii doszło w piątek 24 lutego po południu.

– Z uzyskanych informacji wynika, że to zatrzymany 36-latek spowodował obrażenia ciała 48-letniego mężczyzny. Pokrzywdzony zmarł w wyniku odniesionych obrażeń – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Sprawca kopał swoją ofiarę po głowie. Obrażenia były tak dotkliwe, że zagrażały życiu. I rzeczywiście w piątek mężczyzna przewieziony został w ciężkim stanie do szpitala, a już w niedzielę zmarł.

36-latek usłyszał zarzuty. W niedzielę Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec niego tymczasowy areszt na trzy miesiące. Teraz grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Będzie on również odpowiadał przed sądem za groźby kierowane wobec innego jeszcze uczestnika nieszczęsnej imprezy alkoholowej. Podejrzany nie był wcześniej karany ani ścigany przez policję.

(mm)

W Twojej okolicy dzieje się coś ważnego? Poinformuj nas, nagłośnimy temat │redakcja@slowopodlasia.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe