Drób wylądował w rowie

  • 27.02.2017, 16:26 (aktualizacja 27.02.2017 16:46)
  • W Twojej okolicy dzieje się coś ważnego? Poinformuj nas, nagłośnimy temat │redakcja@slowopodlasia.pl
Drób wylądował w rowie
Jedna osoba w szpitalu i samochód w rowie – to bilans wypadku, do którego doszło w poniedziałek 26 lutego na trasie z Radzynia Podlaskiego do Lublina.

Do wypadku doszło nad ranem na drodze krajowej nr 19 w Radzyniu Podlaskim. – Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze radzyńskiej drogówki, litewski kierowca pojazdu ciężarowego, jadąc obwodnicą miasta w kierunku Lublina, w pewnym momencie zaczął wyprzedzać ciężarówkę przewożącą drób. Podczas tego manewru zahaczył o niego i zepchnął do rowu, a następnie zderzył się z jadącą z naprzeciwka hondą – informuje Piotr Mucha, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim. 

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Jedna osoba z hondy została przetransportowana do szpitala. 

W rejonie wypadku wystąpiły spore utrudnienia w ruchu. Kilka godzin trwał przeładunek zwierząt na drugą ciężarówkę. Policjanci przypuszczali pojazdy wahadłowo, ponieważ częściowo nieprzejezdny był pas w kierunku Kocka. Kierowcy byli trzeźwi.

Aneta Franczuk

W Twojej okolicy dzieje się coś ważnego? Poinformuj nas, nagłośnimy temat │redakcja@slowopodlasia.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe