W najnowszym numerze Słowa

  • 13.03.2017, 20:50 (aktualizacja 13.03.2017 21:42)
  • www.slowopodlasia.pl / Polub nas na Facebooku
W najnowszym numerze Słowa

- Podejrzany o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą i pranie brudnych pieniędzy Krystian B. z okolic Konstantynowa aresztowany. Co wiemy o ciemnej działalności zatrzymanego? [nowe ustalenia]

- Powstały nowe plany przebiegu trasy ropociągu przesyłowego, który będzie przecinał powiat bialski, parczewski i radzyński. Z jakimi ograniczeniami dla właścicieli nieruchomości wiąże się jego lokalizacja?

- Nowa stacja pomiaru jakości powietrza w mieście? Tak, ale tylko za pieniądze przekazane do dyspozycji w ramach budżetu obywatelskiego.

- Szczęście przeplatane tragedią - historia pochodzącej z Litwy kobiety, która w Białej Podlaskiej odnalazła swój skrawek miejsca na ziemi

- Którą gminę stać na utrzymanie 8-klasowych szkół w każdej wiosce?

- Wojewoda lubelski zaskarżył uchwałę Rady Gminy Terespol w sprawie przyjęcia zmian w dokumencie Studium, bo niezgodnie z procedurą powtórzono głosowanie, tak żeby wynik był "pożądany". 2 marca dokument unieważnił Wojewódzki Sąd Administracyjny. Dlaczego władze gminy i radni tak bardzo nie chcieli kopalni piasku w Krzyczewie?

- Inspekcja weterynaryjna chce, aby strażacy z OSP przeszukali lasy i pola w gminie Sarnaki w poszukiwaniu martwych dzików. Zapowiada też odstrzały sanitarne tych zwierząt od kwietnia na nowych zasadach.

- Rozmowy "Słowa" - wywiad z wybitną polską wokalistką jazzową i Martą Pomorską, zwyciężczynią ogólnopolskiego plebiscytu Niezwyczajni 2016 na Najlepszych instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego

Oprócz tego fotorelacje, dodatek motoryzacyjny i nowy plebiscyt "Słowa" na Najsympatyczniejszą Parę Południowego Podlasia, w którym do wygrania są między innymi złote obrączki!

Życzymy miłej lektury!

www.slowopodlasia.pl / Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe