Cała Biała buduje teatr

  • 13.03.2017, 23:38 (aktualizacja 14.03.2017 12:38)
  • Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Cała Biała buduje teatr
Z okazji zbliżającego Międzynarodowego Dnia Teatru Bialskie Centrum Kultury zaprasza na cykl wydarzeń artystycznych związanych z tą dziedziną sztuki.

Prologiem będzie spektakl "Spacer po linie" w wykonaniu teatru Kurtyna z Krakowa. To spektakl profilaktyczny mówiący o czasie dojrzewania i konieczności dokonywania wyborów przez młodych ludzi, o których często przypomina tytułowy "spacer po linie", w którym potrzebne są pomoc i wsparcie. Premiera 11 marca o godz. 18 w sali widowiskowej BCK przy ul. Brzeskiej 41.

Główne wydarzenia w ramach bialskich obchodów święta teatru zaplanowano na 24 marca. Wtedy o godz. 19 w sali przy Brzeskiej wystawiony zostanie spektakl Teatru Es pt. "Kantata na cztery skrzydła" w reżyserii Waldemara Koperkiewicza. Sztuka powstała na podstawie tekstu Roberta Bruttera, autora scenariuszy popularnych seriali telewizyjnych, takich jak "Ranczo" i "Rodzina zastępcza". Bilety w cenie 35 zł dostępne w punkcie informacji kulturalnej BCK.

Natomiast 26 marca na scenie zobaczymy rodzimych młodych artystów. O godz. 16 w sali widowiskowej BCK w spektaklu pt. "Mechaniczny obserwator", w wykonaniu Młodzieżowej Grupy Teatralnej Elipsa. Bilety w cenie 10 zł (osoby dorosłe) i 5 zł (dzieci) są do nabycia w BCK przy ul. Warszawskiej 11.

Na finał obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru przygotowano coś dla najmłodszych. 27 marca, również w sali przy ul. Brzeskiej, o godz. 9 i 11 wystawiony zostanie spektakl "Zajączkowe niespodzianki" w wykonaniu Teatru Banasiów. Cena biletu 12 zł.

A 28 marca w monodramie pt. "Moja mała zagłada" zaprezentuje się Eliza Romaniuk z Teatru Elipsa. Początek spektaklu o godz. 18 w sali widowiskowej BCK przy ul. Brzeskiej.

Monika Pawluk

Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe