Pomóżmy wydać płytę bialskiej kapeli

  • 15.03.2017, 14:48
  • www.slowopodlasia.pl |Polub nas na Facebooku
Pomóżmy wydać płytę bialskiej kapeli
Tubas Składowski, bialski zespół wykonujący muzykę hip-hop z elementami jazzu i funku, przymierza się do wydania drugiego krążka. Żeby zrealizować ten cel, potrzebna jest jednak pomoc finansowa fanów. Na portalu crowdfundingowym Wspieram.to ruszyła właśnie zbiórka pieniędzy.

Pierwszy ciepło przyjęty krążek pt. "Bez konserwantów" kapela wydała w 2014 roku. Najnowszy album pt. "Nocny" ma być wydany samodzielnie przez zespół. To według nich najlepsze i najdojrzalsze dzieło. Do zakończenia produkcji brakuje jeszcze mixu i masteringu materiału. Cześć zebranych pieniędzy zespół chce przeznaczyć na ostateczne brzmienie płyty. Potrzeba również finansowego wsparcie w kwestii sposobu jej wydania.

– Potrzebujemy waszego wsparcia, aby w pełni zrealizować wszystkie szalone pomysły, które przelatują przez naszą głowę, w tym takie opakowanie muzycznej zawartości krążka, by nadawało mu specyficzny klimat, który, jak się już niedługo przekonacie, jest nieodzowną częścią tego wydawnictwa – mówi Marek Jakubiak, gitarzysta zespołu.

Do tego jednak będzie potrzebna pomoc fanów. Każdy chętny może wpłacić dowolną kwotę na potrzeby wydania i promocji albumu. Wystarczy wejść na stronę internetową www.wspieram.to/nocnytubas i wybrać opcję wpłaty. Projekt zostanie zrealizowany, jeżeli do 18 kwietnia otrzyma przynajmniej 14,5 tys. zł wsparcia.

Ofiarodawcy mogą liczyć na miłą niespodziankę po wpłacie odpowiedniej kwoty, np. płytę z autografem, swoje nazwisko na okładce płyty lub możliwość wyjazdu na trasę koncertową z zespołem. Debiutanckiej płyty zespołu można posłuchać pod linkiem: www.tutubasskladowski.bandcamp.com.

 

www.slowopodlasia.pl |Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe