W najnowszym numerze Słowa

  • 20.03.2017, 19:19 (aktualizacja 20.03.2017 20:57)
  • www.slowopodlasia.pl / Polub nas na Facebooku
W najnowszym numerze Słowa

>> 60 proc. mniej na intensywną terapię noworodków, 50 proc. mniej na chirurgię niemowląt, 30 proc. mniej na ciężką patologię noworodków. Choć obniżka kosztów niektórych zabiegów i opieki nad noworodkami jest roboczą wersją wyceny, takie wyliczenia budzą obawy. Bo czy można oszczędzać na zdrowiu i życiu najmniejszych?

 

>> W Terespolu będzie uczelnia i liceum. Decyzję o uruchomieniu Wydziału Zamiejscowego PSW potwierdzono rozpoczęciem rekrutacji. Jakie kierunki znalazły się w ofercie uczelni i akademickiego liceum liceum?

 

>> Nauczycielka z Łosic jest oskarżona przez Prokuraturę Rejonową w Siedlcach o kradzież 600 zł z torebki innej nauczycielki w pokoju nauczycielskim. Kobieta nie przyznaje się i twierdzi, że jest ofiarą bezpodstawnej nagonki. Jednak nagranie monitoringu i odciski palców są jednoznaczne.

 

>> "Kapłaństwo domaga się szczególnej niepodzielności życia i służby. Ta właśnie niepodzielność stanowi najgłębiej o naszej kapłańskiej tożsamości" - mówił papież Jan Paweł II. Czy fakt, że do wypadku,który spowodował pijany ksiądz doszło w "wolnym czasie księdza", kiedy nie miał na sobie szat liturgicznych, powoduje, ze przestaje się od niego wymagać postępowania godnego osoby duchownej?

 

>> Na nic się zdały wielomiesięczne negocjacje i odwołania od decyzji Ministerstwa Finansów. Gmina Kodeń musiała oddać do kasy państwa ponad 231 tysięcy złotych. To konsekwencja podawania nieprawdziwych danych do Systemu Informacji Oświatowej i nienależnie pobranej subwencji. Kto ponosi winę za błąd?

 

>> Nasz Patronat: Mieszkańcy powiatu parczewskiego poznali sześciu kolejnych liderów przedsiębiorczości. Na uroczystej gali 19 marca wręczono zwycięzcom statuetki. Kim są laureaci?

 

Oprócz tego w wydaniu znajdziecie relacje i fotogalerie z wydarzeń kulturalnych ostatniego tygodnia i najnowsze wiadomości sportowe!

 

Życzymy miłej lektury!

 

 

www.slowopodlasia.pl / Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marzena
Marzena 21.03.2017, 11:49
Pedofile z Teatru Powszechnego wykorzystali sprawę molestowania ministranta przez naszego księdza Mateusza Urdzele jako zasłone dymną by nie mówić podczas debety poświęconej spektaklowi "Klątwa" o okropnościach jakich dokonali. Posłuchajcie sami facebook.com/powszechny/videos/1042282385877453/

Pozostałe