Dwa gole Syryjczyka i Podlasie zdobywa trzy punkty!

Piłkarze Podlasia Biała Podlaska zdobyli pierwsze punkty w tym roku w trzecioligowych bojach, bezcenne w walce o utrzymanie. Podopieczni trenera Miłosza Storto ograli u siebie znacznie wyżej notowaną Resovię.

Autor: Adam Trochimiuk

Podlasie Biała Podlaska – Resovia Rzeszów 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Jakub Syryjczyk 60, 2:0 Syryjczyk 86.

Podlasie: Krukowski – Skrodziuk, Łakomy, Pyrka, Komar, Grajek, Nieścieruk, Jaubowski (77 Hołownia), Kocoł (64 Radziszewski), Syryjczyk (90 Andrzejuk), Czapski (82 Goździołko).

Po bezbramkowej pierwszej połowie w drugiej odsłonie spotkania instynkt podbramkowego "kilera" pokazał Jakub Syryjczyk, który dwukrotnie pokonał bramkarza Resovii. Po ostatnim gwizdku sędziego w ekipie Podlasia zapanowała wielka radość, nasza drużyna odtańczyła na środku boiska taniec zwycięstwa, a potem piłkarze przybijali "piątki" z kibicami.

Jakub Syryjczyk, piłkarz Podlasia: – Udało mi się strzelić dwie bramki, bardzo się z tego cieszę. Ale bardziej cieszę się z naszego zwycięstwa, zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty. I wykonaliśmy jeden mały krok do utrzymania się w trzeciej lidze. Pierwsza połowa nie wyglądała zbyt dobrze w naszym wykonaniu, w szatni powiedzieliśmy sobie, że musimy to wygrać. I zrobiliśmy wszystko, żeby w tej drugiej połowie dobrze wypaść. Teraz czeka nas w sobotę trudny mecz w Oświęcimiu z Sołą, z niewygodnym przeciwnikiem. Ale walczymy o trzy punkty.

Arkadiusz Kielar

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa" nr 13 z 28 marca.

Powiązane galerie zdjęć:

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Autor komentarza: Clark GriswaldTreść komentarza: Może Pan doktor Halicki wnieść kolejnych kilkaset petycji do ratusza, co z pewnością zapisze się w historii miasta jako społeczna i bezpartyjna działalność obywatelska.Data dodania komentarza: 23.04.2024, 10:44Źródło komentarza: Co dalej z obywatelskimi czwartkami bialczan?Autor komentarza: czytTreść komentarza: Dołaczam do Gratulacji, które się sypią ... tak od połowy, a od wielu. Ma Pan Wybór: może. Oby Pan nie musiał musieć. Proszę z uwaga, pochylić się, nad kolejnymi casusami (tylne drzwiczki do Konstytucji, praw obywatela)→ WodyPolskie- ... ... ... zaprzyjaźnieni Szambelani, oraz 2. sprwka: Nakaz zamykania Psa w boksie na noc. Jets prawny nakaz tego, ponoć (nie czytałem Rozporządzenia, nie jestem od tego. Ale Pan, już T A K. Tak pan wybrał i Paba Wybrano : D : Powodzenia życzę.Data dodania komentarza: 23.04.2024, 09:59Źródło komentarza: W gminie Biała Podlaska wygrał Konrad GąsiorowskiAutor komentarza: JuliaTreść komentarza: Gratulacje dla Pani BeatyData dodania komentarza: 22.04.2024, 21:37Źródło komentarza: Zmiana władzy w Olszance i Starej KornicyAutor komentarza: ZXTreść komentarza: Ach, przy tej okazji nalezy zlozyc gorace podziekowania na rece pana prezydenta Bialej Podlaskiej, Michala Litwiniuka, za udzielone poparcie panu Radzikowskiemu. Dziekujemy raz jeszcze panie prezydencie, walnie bowiem przyczynil sie Pan w ten sposob do zwyciestwa pana Gasiorowskiego.Data dodania komentarza: 22.04.2024, 15:28Źródło komentarza: W gminie Biała Podlaska wygrał Konrad GąsiorowskiAutor komentarza: ZXTreść komentarza: I dobrze. Najwyzszy czas zakonczyc zielono-platformerskie rzady w tej gminie. Gatulujemy!Data dodania komentarza: 22.04.2024, 15:24Źródło komentarza: W gminie Biała Podlaska wygrał Konrad Gąsiorowski