Siłacze walczyli w mistrzostwach Polski w Zalesiu

  • 5.04.2017, 09:57 (aktualizacja 05.04.2017 10:10)
  • (AK)
Siłacze walczyli w mistrzostwach Polski w Zalesiu Adam Trochimiuk
Za nami Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, martwym ciągu i przysiadzie w hali sportowej Zespołu Szkół w Zalesiu. Medale zdobywali między innymi reprezentanci klubów z naszego regionu.

Jak podkreśla jeden z organizatorów Mistrzostw Polski Polskiej Unii Trójboju Siłowego Franciszek Szabluk, trener ULPKS Gaj w Zalesiu, w imprezie rywalizowali zawodnicy i zawodniczki z sześciu państw. Ze Szwecji, Słowacji, Ukrainy, Niemiec, Armenii i oczywiście Polski.

Medalowe miejsca reprezentantów ULPKS Gaj Zalesie: 1. Kacper Koleśnik w kategorii do lat 15, waga do 67,5 kg, 1. Kamil Lipiński w kategorii do 23 lat, 90 kg, 2. Łukasz Siawluk w kategorii open, 60 kg, 2. Hubert Dawidziuk w kategorii open, 125 kg, 2. Ireneusz Czupryn w kategorii Masters 60-64 lata, 82,5 kg.

Wśród innych zawodników między innymi reprezentant Fabryki Ciała Biała Podlaska Robert Kanclerz był drugi w kategorii open (100 kg), a trzecie miejsce w rywalizacji zawodników do lat 15 zajął Kamil Jakoniuk (Komarno) w kategorii 75 kg.

Przypomnijmy, że w Białej Podlaskiej w hali Państwowej Szkoły Wyższej zaplanowane są od 25 czerwca do 1 lipca tegoroczne mistrzostwa Europy federacji GPC. Zawodnicy rywalizować będą w wyciskaniu, trójboju, singlowym martwym ciągu i singlowym przysiadzie.

Do tematu mistrzostw Polski w Zalesiu wrócimy.

(AK)
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe