"Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał" z okazji Dnia Matki

  • 11.04.2017, 13:16 (aktualizacja 11.04.2017 13:24)
  • Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
"Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał" z okazji Dnia Matki
Wydawało się, że w słynnym spektaklu teatralnym o klimakterium powiedziano już wszystko... Otóż nie! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem. "Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek. Spektakl wystawiony zostanie także w Białej Podlaskiej, 25 maja.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela, oraz Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej dopiero co otwartym pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Ponad 1800 przedstawień "Klimakterium...i już" w ciągu sześciu lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki znów udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Spektakl wystawiony zostanie także w Białej Podlaskiej, w auli PSW przy ul. Sidorskiej 95/97, 25 maja o godz. 19. Bilety można kupić w salonie EMPIK-u lub online: www.kupbilecik.pl, wwwbiletyna.pl, www.ebilet.pl. Zamówienia i informacje pod nr. tel. 737 567 014. Bilety można też będzie wygrać w "Słowie Podlasia". O tym napiszemy w jednym z najbliższych wydań.

(k)

Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe