Podpowiedzą jak być zdrową i aktywną mamą

  • 18.04.2017, 11:19 (aktualizacja 18.04.2017 11:47)
  • Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Podpowiedzą jak być zdrową i aktywną mamą
Po raz czwarty w hali AWF przy ul. Marusarza w Białej Podlaskiej odbędzie się wydarzenie skierowane do mam. W programie "Aktywnej Mamy" jest wiele spotkań, warsztatów, porad dla mam i kobiet, które macierzyństwo dopiero planują.


Aktywna Mama jest wydarzeniem skierowanym do kobiet w ciąży, przyszłych i aktualnych mam, rodzin z dziećmi, a także wszystkich zainteresowanych tematyką macierzyństwa, aktywności ruchowej, profilaktyki zdrowotnej i rodziny.

Wydarzenia dbędzie się w niedzielę 23 kwietnia od godz. 14 do 18 w hali AWF przy ul. Marusarza. Nie zabraknie ciekawych pokazów i wykładów, stoisk z produktami i akcesoriami dla mam i dzieci. Swoją prelekcję na temat opieki nad noworodkami przedstawi Riad Haidar, ordynator oddziału neonatologicznego bialskiego szpitala.

Przygotowano również atrakcje muzyczne. Wystąpi zespół wokalny Chwilka oraz Janusz Maleńczuk. Odbędą się także bezpłatne zamknięte warsztaty z wyjątkowymi gośćmi: psycholog Małgorzatą Bajko, Konradem Dąbkowskim czy dietetykiem Małgorzatą Jackowską.

(mp)

Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Weronika
Weronika 15.05.2017, 21:24
Niestety nie byłam na tym wydarzeniu, ale koleżanka opowiadał, że byłó fajnie i można było się ciekawych rzeczy dowiedzieć. Osobiście staram się być aktywną mamą biegam, jeżdżę na rowerze. Mam taką wygodę, że posiadam przyczepkę rowerową nordic cab'a i na każdą wycieczkę mogę zabierać swoje dzieciaki. Dobrze potem śpią. Jestem też aktywna zawodowo. A moje dzieci to oczka w głowie. Da się połączyć aktywność i rodzicielstwo i coraz częściej matki są tego przykładem.

Pozostałe