Zamek Biskupi zwyciężył w prestiżowym konkursie

  • 18.04.2017, 13:06 (aktualizacja 19.04.2017 12:29)
  • Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Zamek Biskupi zwyciężył w prestiżowym konkursie
Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim zwyciężył w prestiżowym konkursie MP Power Awards 2016. To duże wyróżnienie i spora rekomendacja dla obiektu.

MP Power Awards to konkurs branży eventowej, gdzie wyróżniane są osobistości, eksperci z branży, a także miejsca, które sprzyjają organizowaniu wydarzeń. Zamek zwyciężył w kategorii MP Power Venue Unique, jako obiekt z wyjątkowym potencjałem do organizowania różnego rodzaju eventów. Oficjalne wręczenie wyróżnienia odbyło się 24 marca na obiektach Torów Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie 

– Ta nagroda oczywiście pomaga, ale jednocześnie podnosi poprzeczkę bardzo wysoko. Jest nam ogromnie miło, gdyż kapituła konkursu to osoby z olbrzymim doświadczeniem w branży, których nie możemy zawieść po wygranej. Tym bardziej jest nam miło, że w tak krótkim czasie od otwarcia hotelu udało się udokumentować nasz profesjonalizm, posiadając już na swoim koncie sporą kolekcję nagród, nominacji i wyróżnień – mówi Artur Trukawiński, menedżer Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim.

Jury oceniało możliwości obiektów pod kątem realizacji poszczególnych wydarzeń, ich atrakcyjność czy innowacyjność. Unikatowy charakter miejsca, a także możliwości przestrzenne do organizowania wydarzeń i profesjonalne podejście pracowników przesądziły o wielkim sukcesie. Oficjalnie Zamek Biskupi został uruchomiony 9 lipca 2016 roku przez grupę Arche. Zabytek został uchroniony przed całkowitym zniszczeniem dzięki jego wykupieniu i odbudowie przez prywatnego inwestora. Renowacja obiektu trwała blisko dwa lata. W tym miejscu Adam Naruszewicz miał pisać tezy do Konstytucji 3 maja. Obiekt służy głównie konferencjom oraz klientom biznesowym.

(mm)

Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe