Znów kradł i wpadł

  • 19.04.2017, 08:49 (aktualizacja 19.04.2017 09:59)
  • Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Znów kradł i wpadł
Policjanci z Komisariatu Policji w Terespolu ustalili personalia mężczyzny podejrzanego o kradzież mienia o wartości około 1 tys. zł. Przed sądem będzie odpowiadał jako recydywista.

Do kradzieży doszło 25 marca w Piszczacu. Podejrzanym jest 37-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Łupem padły telefon i tablet. Pokrzywdzony nie zgłaszał wcześniej tego przestępstwa. A sprawca właśnie został zatrzymany do wyjaśnienia.

– W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że to niejedyny czyn na jego koncie. Podejrzany jest również o przywłaszczenie portfela m.in. z kartą bankomatową, którą sprawca dokonał kilkukrotnych transakcji za zakupy. W tym za produkty spożywcze i alkohol – mówił Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Do tych kradzieży doszło na początku kwietnia. Policjantom udało się odzyskać część skradzionego mienia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Przyznał się do winy, a teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej, na wniosek policji, zastosowała wobec niego dozór policji. Będzie odpowiadał w warunkach recydywy, gdyż wcześniej odbywał karę za podobne przestępstwo.

(mm)

Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe