Potężne maszyny zaryczały na lotnisku [ZDJĘCIA]

  • 8.05.2017, 12:03 (aktualizacja 08.05.2017 12:22)
  • www.sloweopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Potężne maszyny zaryczały na lotnisku [ZDJĘCIA]
To była prawdziwa gratka dla miłośników szybkiej i dynamicznej jazdy. Na terenie byłego lotniska 6 i 7 maja odbyła się pierwsza runda Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych. Nie zabrakło dymu, kurzu i wspaniałych aut.

Pomimo zmiennej i niepewnej pogody nie można było narzekać na frekwencję. W zawodach wzięło udział około 90 uczestników. Przyjechali zawodnicy z całej Polski, ale także spoza granic naszego kraju, m.in z Norwegii czy Litwy. W sobotę przez cały dzień uczestnicy brali udział w eliminacjach do zawodów, natomiast finał odbył się następnego dnia. I właśnie wtedy na lotnisku pojawiło się najwięcej fanów motoryzacji.

– Pod względem sportowym wydaje się, że była to jedna z lepszych imprez, jakie odbyły się w tym roku w Polsce. Było bardzo dużo potężnych i szybkich maszyn. Publika dobrze się bawiła i wydaje mi się, że każdy kto na był w weekend na lotnisku powinien być zadowolony, pomimo niesprzyjającej pogody – mówi Tomasz Jankowski, organizator zawodów.

Organizatorzy przygotowali też masę innych atrakcji, m.in kino plenerowe dla dzieci, a także pokaz starych samochodów i motocykli, nie tylko tych, które brały udział w zawodach. Odbyły się też pokazy driftu oraz ratownictwa zawodowego. Całość imprezy poprowadził Patryk Mikiciuk, dziennikarz TVN Turbo. "Słowo" było patronatem medialnym imprezy.

Zobacz też zdjęcia z drugiego dnia imprezy: Wyścigi Równoległe cz.2

www.sloweopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (61)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe