Wygrali wszyscy uczestnicy

  • 10.05.2017, 10:31 (aktualizacja 15.05.2017 16:10)
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Wygrali wszyscy uczestnicy
Tu nie ma lepszych i gorszych, a uśmiechnięte twarze mówią, że warto było po raz 16. zorganizować w Łosicach Regionalny Przegląd Piosenki Dzieci i Młodzieży o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych.

Nagrody, dyplomy i upominki otrzymali wszyscy, którzy 27 kwietnia zaprezentowali swoje umiejętności wokalne na scenie Łosickiego Domu Kultury. Energii, jaka popłynęła z ich strony do widowni, na której zasiadali rodzice, nauczyciele i mieszkańcy, nie da się oszacować. Jest bezcenna. Organizatorami imprezy byli nauczyciele z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łosicach oraz pracownicy Łosickiego Domu Kultury. Honorowy patronat nad imprezą objęło Starostwo Powiatowe w Łosicach.

Uczestniczyli w niej podopieczni Zespołu Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej, Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży Autystycznej Wspólny Świat w Białej Podlaskiej, Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Ignacowie, Domu Pomocy Społecznej w Kątach, Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łosicach (dwa zespoły), Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzyrzecu Podlaskim, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Siedlcach, Zespołu Szkół Specjalnych w Siemiatyczach, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie.

– Impreza spotkała się z niezwykle ciepłym odbiorem ze strony gości: dzieci, młodzieży, ich opiekunów i rodziców, którzy przybyli ze swoimi pociechami. Niektórym żal było opuszczać przyjazne mury naszego miasta. Wszyscy zapewniali, że za rok na pewno wrócą do Łosic na kolejny przegląd – zauważa Iwona Wysokińska, jedna z organizatorek.

Beata Malczuk

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
obiektywnie
obiektywnie 16.05.2017, 16:06
Pani redaktor jak zwykle słowem nie wspomniała, że Miasto i Gmina Łosice wsparło finansowo organizowany Przegląd.
Beata Malczuk
Beata Malczuk 17.05.2017, 14:19
Tak, ponieważ udzielająca informacji o przeglądzie pracownica OSW, słowem nie wspomniała o wsparciu finansowym miasta i gminy.

Pozostałe