Rozśpiewana wiosna przedszkolaków

  • 15.05.2017, 14:25 (aktualizacja 16.05.2017 14:16)
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Rozśpiewana wiosna przedszkolaków
Utwory o wiośnie, przyjaźni, zwierzętach i zabawkach zaśpiewały dzieci podczas Międzyszkolnego Konkursu Piosenki "Moja piosenka z przedszkola". Wybór najlepszych był trudny, bo każdy mały wokalista włożył w występ wiele serca.

Konkurs zorganizowano w Przedszkolu Samorządowy nr 3 im. Marii Kownackiej. Wzięło udział 21 uczestników. Sześciolatki z bialskich przedszkoli samorządowych przygotowali się bardzo dobrze, a ich wykonania były oceniane przez jury w składzie: Magdalena Osmulska, pracownik BCK, która pracuje z dziećmi prowadząc Zespół Pieśni i Tańca "Podlasiacy", Beata Meges, nauczyciel w Przedszkolu Samorządowym nr 16 i Janusz Maleńczuk, solista i gitarzysta zespołu Passat. Oceniali oni interpretację, dobór repertuaru, możliwości wokalne i ogólny wyraz artystyczny.

Pierwsze miejsce zajęła Maja Tekielak z przedszkola nr 14, drugie miejsca przypadły Mai Dymowskiej z przedszkola nr 13 i Nikoli Makarewicz z przedszkola nr 6. Na miejscu trzecim znalazły się trzy młode wokalistki: Zuzanna Łupawka z przedszkola nr 3, Klementyna Kołodziej z przedszkola nr 10 oraz Alicja Matczuk z przedszkola nr 11.

Nagrody, których miedzy innymi była sponsorem Szkoła Tańca i Zabawy Dance&Fun, wręczyło jury wraz z dyrekcją placówki.

Justyna Dragan

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe