Sprawdź rozkład w miejskiej aplikacji

  • 16.05.2017, 10:02 (aktualizacja 16.05.2017 10:17)
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Sprawdź rozkład w miejskiej aplikacji
Od kilku dni miejska aplikacja ma nową funkcję. Można z jej użyciem sprawdzić rozkład jazdy komunikacji miejskiej. – Sprawdzimy w niej jak dojechać z konkretnej ulicy do wyznaczonego celu najlepszym połączeniem albo po prostu wyszukamy godzin odjazdu konkretnej linii – wylicza Michał Trantau, rzecznik bialskiego prezydenta.

Jak skorzystać z nowej opcji? Wystarczy pobrać najnowszą aktualizację aplikacji Biała Podlaska. Znajdziemy tam zakładkę Komunikacja, pod którą kryje się przewodnik po rozkładzie MZK.

Aplikacja ma jeszcze jedną ciekawą funkcję. Można za jej pomocą wyszukać ulicę przystanku początkowego i końcowego oraz godzinę odjazdu. – Aplikacja automatycznie wyszuka linie kursujące na danej trasie a nawet wyświetli trasę na mapce. Można wybierać między wariantami z przesiadką lub bez, a także sprawdzić, który autobus przyjedzie najwcześniej, a który pokona wyznaczoną trasę w najszybszym czasie – wylicza rzecznik.

Można tam także podejrzeć rozkład jazdy według wszystkich dostępnych linii oraz przystanków. Możemy dodać swoje przystanki do ulubionych, aby mieć je cały czas pod ręką. Aktualizacja miejskiej aplikacji jest już dostępna na systemy Android, niedługo będą mogli ją pobrać użytkownicy smartfonów z innym oprogramowaniem.

Justyna Dragan

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Josef
Josef 18.05.2017, 06:02
Ulicami nie można przejechać,bo wszędzie są dziury, nie mówiąc o nierównościach i wybojach.Może Stefaniuk się wreszcie zabierze za porządek w mieście ,a nie afiszuje się z aplikacjami i pomnikami.Gorzej bo zwala wszystko na poprzednika ,a sam jeszcze nic nie zrobił.To co robi ,to służy wyłącznie jemu i chlebodawcy jego.No i oczywiście jego blondynce! Ludzie muszą wiedzieć ,że czas niedorajdów i cwaniaków już się skończył.To co robi Stefaniuk to zwykła wazelina i nie da mu możliwości wejścia do parlamentu,bo to ludzie wybierają i chyba zaczną lepiej wybierać.?

Pozostałe