Dzień Mamy: Złóż życzenia na łamach "Słowa Podlasia"!

  • 17.05.2017, 14:18 (aktualizacja 18.05.2017 09:55)
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Dzień Mamy: Złóż życzenia na łamach "Słowa Podlasia"!

Kocha wyjątkową, niezwykłą, bezwarunkową i bezinteresowną miłością. Dla każdego dziecka jest jedyna, najważniejsza na świecie – matka, mama, mamusia. 26 maja to święto wszystkich mam. Pokażmy im jak bardzo są dla nas ważne.

Nie wątpimy, że tego wyjątkowego dnia mamy będą mogły liczyć na piękne życzenia, gorące uściski, buziaki i kwiaty od swoich pociech, ale zachęcamy też do przekazania życzeń za pośrednictwem "Słowa Podlasia".  

Życzenia dla mam (na kuponie zamieszczonym obok) można dostarczyć do redakcji osobiście, wysłać pocztą na adres: "Słowo Podlasia", ul. Warszawska 15, 21-500 Biała Podlaska bądź pocztą elektroniczną: s.bujak@slowopodlasia.pl lub na nasz profil na Facebooku. Do życzeń można dołączyć fotografię!!!

Na życzenia (z podpisem zwierającym imię i nazwisko i telefon składającego życzenia) czekamy do 19 maja do godz. 15. Wszystkie zamieścimy w wydaniu, które ukaże się 23 maja. Dla autorów trzech z nich przygotowaliśmy wraz z Moniką Trzeciak, okręgowym menadżerem firmy Avon, wyjątkowe zestawy upominkowe. Kosmetyczna niespodzianka z pewnością ucieszy każdą mamę, więc do dzieła!

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe