Iza królową PSW [WIDEO + GALERIA]

  • 19.05.2017, 12:25 (aktualizacja 19.05.2017 14:30)
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Iza królową PSW [WIDEO + GALERIA]
Izabela Turuna, studentka trzeciego roku na kierunku bezpieczeństwo narodowe, została tegoroczną Miss Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej. Dzięki wygranej na lokalnym podwórku będzie mogła reprezentować uczelnię podczas ogólnopolskich wyborów Miss PWSZ.

W rywalizacji o koronę wzięło udział 10 kandydatek. Podczas gali prezentowały się m.in. w strojach sportowych i wieczorowych. Nie brakowało wielkich emocji. Kandydatki musiały odpowiadać na przygotowane pytania, a odpowiedzi były zaskakujące. Pomiędzy prezentacjami przewidziano czas na występy artystyczne. Zaśpiewał m.in. Bartek Peszuk, wokalista, który niedługo zaprezentuje się na scenie festiwalu Zaczarowanej Piosenki w Krakowie, oraz studentka PSW Leoni Tavecchio. Było również miejsce na pokazy taneczne Szkoły Tańca Zameczek, Tetyany Koretskiej i Pawła Legońkoffa. A dla publiczności przygotowano przeróżne konkursy z wartościowymi nagrodami

Obejrzyj naszą relację wideo:

Miss PSW 2017 Izabela Turuta przyznaje, że to jej pierwszy raz w takim konkursie, a namówiła ją do tego koleżanka. – Na początku myślałam, że to żart, ale padła poważna propozycja, żebym się zgłosiła. To świetna zabawa i niesamowita przygoda. Przełamałam w ten sposób pewne bariery, wcześniej nie myślałam, żeby zgłosić się na taką imprezę – mówi miss.

Przyznaje, że rywalizacja była zdrowa i do ostatniej chwili wszystko odbywało się w luźnej atmosferze. Kandydatki pomagały sobie jak tylko mogły, więc nie było żadnej stresującej sytuacji. Finalistki otrzymały wartościowe nagrody od sponsorów imprezy. Po gali odbyło się afterparty w Klubie Muzycznym Fregata.

Tytuły Miss PSW 2017:

Miss Beauty PSW 2017 - Valeria Yakimovich
Miss Pięknych Włosów PSW 2017 - Katarzyna Dymowska
Miss PSW Publiczności 2017 - Katarzyna Dymowska
II Wicemiss PSW 2017 - Maryia Klymchuk
I Wicemiss PSW 2017 - Valeria Yakimovich
Miss PSW 2017 - Izabela Turuta

Maciej Maciejuk

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (85)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe