Najlepsi uczniowie międzyrzeckich szkół nagrodzeni

  • 27.06.2017, 23:29 (aktualizacja 28.06.2017 14:09)
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Najlepsi uczniowie międzyrzeckich szkół nagrodzeni
Wyróżniono prymusów z międzyrzeckich szkół. Tradycyjnie tuż przed zakończeniem roku szkolnego burmistrz Zbigniew Kot wręczył nagrody najzdolniejszym uczniom. Statuetki Międzyrzecki Prymus otrzymało w tym roku dziewięciu uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w swojej szkole.

Nagrodzeni statuetką zostali: Benedykt Lewandowski z Zespołu Szkół Ekonomicznych, Weronika Myszka ze Szkoły Podstawowej nr 3, Marta Tchórzewska z Gimnazjum nr 3, Maria Idzikowska ze Szkoły Podstawowej nr 2, Jakub Kiryluk z Gimnazjum nr 2. W gronie osób, które na świadectwie mogą się pochwalić samymi piątkami i szóstkami, są również Izabela Kwiatkowska ze Szkoły Podstawowej nr 1, Karolina Borkowska z Gimnazjum nr 1, Sebastian Jarmosiewicz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Dominika Poręba z Liceum Ogólnokształcącego.

W trakcie uroczystości uczniom towarzyszyli rodzice, którzy otrzymali listy gratulacyjne.

(mp)

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe