Mieszkanie Plus: prace na półmetku, wnioski od 30 czerwca [WIDEO]

  • 29.06.2017, 13:56 (aktualizacja 29.06.2017 14:48)
  • Polub nas na Facebooku
Mieszkanie Plus: prace na półmetku, wnioski od 30 czerwca [WIDEO]
Budowa bloków z programu Mieszkanie Plus na półmetku. Miasto 30 czerwca rozpocznie nabór wniosków, chętni mogą się zgłaszać do końca roku.

Wstępny nabór wniosków ruszy 30 czerwca. Będą one rejestrowane za pomocą aplikacji dostępnej na stronie internetowej Zakładu Gospodarki Lokalowej. – Ta aplikacja posłuży do zweryfikowania osób, które będą chciały zamieszkać w tych blokach. Dostępnych będzie 186 mieszkań – zapowiada prezydent Dariusz Stefaniuk.

Na jakim etapie są prace? – Dwa bloki mają już stropy, trzeci strop będzie niebawem zalewany. Jesteśmy miesiąc do przodu z harmonogramem budowy. Wszystko idzie tak, jak zaplanowaliśmy – cieszy się prezes ZGL Bernadeta Puczka.

Zasiedlenie mieszkań planowane jest w połowie przyszłego roku, a wnioski przyjmowane są do końca roku. Nie decyduje kolejność zgłoszeń, każdy wniosek będzie indywidualnie rozpatrywany.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Słowa" oraz w materiale wideo.

Tekst: Justyna Dragan

Wideo: Maciej Maciejuk

Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Irka
Irka 5.07.2017, 13:07
Fajnie, że coś nareszcie się ruszyło w temacie mieszkania plus, bo długo nie było ani widu ani słychu. Jakby ktoś był zainteresowany to jeszcze czytałam tu na temat tych warunków przyznawania https://rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/poradnik-program-mieszkanie-plus-niejednolite-zasady-organizacji-naboru/7492/ . Mieszkanie dla młodych się kończy więc mam nadzieje, że rząd ruszy z koptya i dopnie ten program na ostatni guzik jak 500+.

Pozostałe