W Sarnakach w rytmie disco i country (GALERIA)

  • 10.07.2017, 12:55 (aktualizacja 11.07.2017 08:09)
  • Polub nas na Facebooku
W Sarnakach w rytmie disco i country (GALERIA)
Dzień Sarnak z Gaz System SA zorganizowano 9 lipca na placu przy OSP. Największym hitem okazał się zespół mandolinowo-gitarowy z tutejszego GOK.

W programie nie zabrakło muzycznych akcentów. Na scenie wystąpił m.in. zespół country Cold Beer, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej i Marcin Kłosowski, zwycięzca V edycji programu Disco Star, oraz zespół Never.

Atrakcje dla dzieci przygotował Teatr Forma, ale ciekawe konkurencje zapewnili także tutejsi strażacy. – Zorganizowali konkursy także dla dorosłych, np. przebieranie się w strój strażacki i bieg w nim – wspomina Małgorzata Rudnik, dyrektor GOK w Sarnakach. – Pogoda na szczęście dopisała i zabawa była udana. Bardzo cieszyły się dzieci, bo dla nich przygotowaliśmy sporo ciekawych zabaw. Były też chodzące pluszaki, które tańczyły i zachęcały do wspólnej zabawy.

Święto Sarnak było połączone z V Otwartym Dniem OSP Sarnaki, które zapewniło pokazy medyczno-techniczne, konkursy wiedzy i konkursy tematyczne. Nie mogło też zabraknąć smacznej strażackiej grochówki.

 

(jd)

 

Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (44)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe