Piłkarze ręczni AZS AWF poznali terminarz

  • 25.07.2017, 14:34 (aktualizacja 25.07.2017 14:42)
  • (AK)
Piłkarze ręczni AZS AWF poznali terminarz Adam Trochimiuk
Pierwszoligowi piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska na inaugurację nowego sezonu zmierzą się we własnej hali 9 września z ASPR Zawadzkie.

Pierwsza liga została powiększona, w sezonie 2017/2018 w dwóch grupach rywalizować będą 32 drużyny. W grupie B zagrają: AZS AWF Biała Podlaska, Czuwaj Przemyśl, Olimpia Medex Piekary Śląskie, KSSPR Końskie, Siódemka Miedź Legnica, Ostrovia Ostrów Wielkopolski, ASPR Zawadzkie, SPR PWSZ Tarnów, LKPR Moto-Jelcz Oława, MTS Chrzanów, MKS Wieluń, Viret CMC Zawiercie, KS Uniwersytet Radom, KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski, ŚKPR Świdnica, Politechnika Anilana Łódź.

Więcej o pierwszoligowych rozgrywkach w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia nr 30 z 25 lipca.

Terminarz I ligi, grupa B:

1 kolejka, 9 września

AZS AWF Biała Podlaska - ASPR Zawadzkie    

ŚKPR Świdnica - MTS Chrzanów

Politechnika Anilana Łódź - SPR PWSZ Tarnów  

KSSPR Końskie - KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie - Viret CMC Zawiercie      

MSPR Siódemka Miedź Legnica - LKPR Moto-Jelcz Oława

SRS Czuwaj Przemyśl - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

MKS Wieluń - KS Uniwersytet Radom

2 kolejka, 16-17 września

KSZO - AZS AWF Biała Podlaska

MTS Chrzanów - Uniwersytet

Ostrovia - MKS Wieluń

Moto-Jelcz - Czuwaj

Viret - Siódemka Miedź

ASPR Zawadzkie -  Olimpia

SPR PWSZ Tarnów - KSSPR Końskie

ŚKPR Świdnica - Politechnika

3 kolejka, 23-24 września

AZS AWF Biała Podlaska - SPR PWSZ Tarnów

Politechnika - MTS Chrzanów

KSSPR Końskie - ŚKPR Świdnica

Olimpia - KSZO

Siódemka Miedź - ASPR Zawadzkie

Czuwaj - Viret

MKS Wieluń - Moto-Jelcz

Uniwersytet - Ostrovia

4 kolejka, 30 września - 1 października

ŚKPR Świdnica - AZS AWF Biała Podlaska

MTS Chrzanów - Ostrovia

Moto-Jelcz - Uniwersytet

Viret - MKS Wieluń

ASPR Zawadzkie -  Czuwaj

KSZO - Siódemka Miedź

SPR PWSZ Tarnów - Olimpia

Politechnika - KSSPR Końskie

5 kolejka, 7- 8 października

AZS AWF Biała Podlaska - Politechnika

KSSPR Końskie - MTS Chrzanów

Olimpia - ŚKPR Świdnica

Siódemka Miedź - SPR PWSZ Tarnów

Czuwaj - KSZO

MKS Wieluń - ASPR Zawadzkie

Uniwersytet - Viret

Ostrovia - Moto-Jelcz

6 kolejka, 14-15 października

KSSPR Końskie - AZS AWF Biała Podlaska

MTS Chrzanów - Moto-Jelcz

Viret - Ostrovia

ASPR Zawadzkie - Uniwersytet

KSZO - MKS Wieluń

SPR PWSZ Tarnów - Czuwaj

ŚKPR Świdnica - Siódemka Miedź

Politechnika - Olimpia

7 kolejka, 4-5 listopada

AZS AWF Biała Podlaska - MTS Chrzanów

Olimpia - KSSPR Końskie

Siódemka Miedź - Politechnika

Czuwaj - ŚKPR Świdnica

MKS Wieluń - SPR PWSZ Tarnów

Uniwersytet - KSZO

Ostrovia - ASPR Zawadzkie

Moto-Jelcz - Viret

8 kolejka, 11-12 listopada

AZS AWF Biała Podlaska - Olimpia

MTS Chrzanów - Viret

ASPR Zawadzkie - Moto-Jelcz Oława

KSZO - Ostrovia

SPR PWSZ Tarnów - Uniwersytet

ŚKPR Świdnica - MKS Wieluń

Politechnika - Czuwaj

KSSPR Końskie - Siódemka Miedź

9 kolejka, 18-19 listopada

Siódemka Miedź - AZS AWF Biała Podlaska

Olimpia - MTS Chrzanów

Czuwaj - KSSPR Końskie

MKS Wieluń - Politechnika

Uniwersytet - ŚKPR Świdnica

Ostrovia - SPR PWSZ Tarnów

Moto-Jelcz - KSZO

Viret - ASPR Zawadzkie

10 kolejka, 25-26 listopada

AZS AWF Biała Podlaska - Czuwaj

MTS Chrzanów - ASPR Zawadzkie

KSZO Odlewnia - Viret

SPR PWSZ Tarnów - Moto-Jelcz

ŚKPR Świdnica - Ostrovia

Politechnika - Uniwersytet

KSSPR Końskie - MKS Wieluń

Olimpia - Siódemka Miedź

11 kolejka, 2-3 grudnia

MKS Wieluń - AZS AWF Biała Podlaska

Siódemka Miedź - MTS Chrzanów

Czuwaj - Olimpia

Uniwersytet - KSSPR Końskie

Ostrovia - Politechnika

Moto-Jelcz - ŚKPR Świdnica

Viret - SPR PWSZ Tarnów

ASPR Zawadzkie - KSZO

12 kolejka, 9-10 grudnia

AZS AWF Biała Podlaska - Uniwersytet

MTS Chrzanów - KSZO

SPR PWSZ Tarnów - ASPR Zawadzkie

ŚKPR Świdnica - Viret

Politechnika - Moto-Jelcz

KSSPR Końskie - Ostrovia

Olimpia - MKS Wieluń

Siódemka Miedź – Czuwaj

13 kolejka, 13-14 stycznia

Ostrovia - AZS AWF Biała Podlaska

Czuwaj - MTS Chrzanów

MKS Wieluń - Siódemka Miedź

Uniwersytet - Olimpia

Moto-Jelcz - KSSPR Końskie

Viret - Politechnika

ASPR Zawadzkie - ŚKPR Świdnica

KSZO - SPR PWSZ Tarnów

14 kolejka, 20-21 stycznia

AZS AWF Biała Podlaska - Moto-Jelcz

MTS Chrzanów - SPR PWSZ Tarnów

ŚKPR Świdnica - KSZO

Politechnika - ASPR Zawadzkie

KSSPR Końskie - Viret

Olimpia - Ostrovia

Siódemka Miedź - Uniwersytet

Czuwaj - MKS Wieluń

15 kolejka, 27-28 stycznia

Viret - AZS AWF Biała Podlaska

MKS Wieluń - MTS Chrzanów

Uniwersytet - Czuwaj

Ostrovia - Siódemka Miedź

Moto-Jelcz - Olimpia

ASPR Zawadzkie - KSSPR Końskie

KSZO - Politechnika

SPR PWSZ Tarnów - ŚKPR Świdnica

Runda rewanżowa rozpocznie się 3-4 lutego, ostatnia kolejka sezonu rozegrana zostanie 2 czerwca.  

(AK)
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe