Co z niebezpiecznym rowem i wielkimi kałużami?

  • 8.08.2017, 15:03 (aktualizacja 11.08.2017 13:51)
  • Polub nas na Facebooku
Co z niebezpiecznym rowem i wielkimi kałużami?

Mieszkańcy osiedla Kołychawa mają już dość fatalnych rozwiązań związanych z odprowadzaniem wody. Na ul. Klonowej po ulewnych deszczach nie da się przejechać. – Wody jest po kostki. Jak ktoś jedzie autem, to zazwyczaj zawraca. Można też pojechać bokiem, przez błoto – mówi nam jeden z mieszkańców. Inny dodaje: – Zanim ktoś przyjedzie i wypompuje wodę, mija trochę czasu, a przejeżdżać jakoś trzeba. Prośby w Urzędzie Miasta nic nie dają, wciąż jest to samo.

To jednak nie koniec bolączek mieszkańców tego osiedla. Poinformowali nas także o niezabezpieczonym rowie na sąsiadującej z Klonową ulicy Gromadzkiej. – Tu jest niebezpiecznie, chwila nieuwagi i można wylądować w rowie – tłumaczy nasz rozmówca.

Problem mieszkańców ulic Gromadzkiej i Klonowej jest znany miejskim urzędnikom. – Sprawa wkrótce zostanie pozytywnie załatwiona. Projekt budowy tunelu pod torami wraz z infrastrukturą dojazdową zakłada budowę odwodnienia tej części miasta – informuje Michał Trantau, rzecznik prezydenta miasta. – Prosimy mieszkańców o cierpliwość. Ta inwestycja sprawi, że zniknie woda i niefortunne rowy.

Póki co jednak nie padł konkretny termin rozpoczęcia inwestycji.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa nr 32.

(jd)

Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe