Kuzyn odpowie za kradzież elektronarzędzi

  • 10.08.2017, 15:05 (aktualizacja 10.08.2017 16:00)
  • Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Kuzyn odpowie za kradzież elektronarzędzi
Kryminalni z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim 10 sierpnia ustalili sprawcę kradzieży w gminie Drelów wartych ponad 2 tys. zł elektronarzędzi. O dokonanie tego przestępstwa podejrzany jest 19-letni mężczyzna, kuzyn pokrzywdzonej.

Do kradzieży doszło w lipcu tego roku, na terenie jednej z posesji w gminie Drelów. Złodziej zabrał z niezamkniętego garażu piłę spalinową i podkaszarkę o wartości ponad 2 tys. zł. Sprawą zajęli się kryminalni z międzyrzeckiego komisariatu.

– Funkcjonariusze ustalili personalia osoby, która może mieć związek z przestępstwem. Okazało się, że jest to 19-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Wiedział, gdzie znajdują się elektronarzędzia, bo bywał na tej posesji, jako osoba spokrewniona z jej właścicielką – informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. Dobrowolnie również poddał się karze. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do pięciu lat pozbawienia wolności.

(k)

Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe