Kursy językowe i zawodowe z Proword

  • 29.08.2017, 08:48 (aktualizacja 30.08.2017 10:23)
  • Tekst sponsorowany
Kursy językowe i zawodowe z Proword

Chciałbyś zmienić coś w swoim życiu? Masz szansę na otrzymanie dobrej pracy za granicą, ale nie znasz języka obcego? Marzysz o egzotycznych podróżach, ale obawiasz się trudności w komunikacji? Chciałbyś szybko i skutecznie nauczyć się języka obcego, ale brakuje Ci pieniędzy? Uznałeś, że najwyższy czas podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i szukasz najlepszej oferty?

Jeśli na któreś z powyższych stwierdzeń odpowiadasz twierdząco, to mamy idealne rozwiązanie! Bialska firma Proword przygotowała bogatą ofertę edukacyjną i szkoleniową, która pomoże Ci zadbać o rozwój osobisty i osiągnąć cele zawodowe! Tutaj dzięki wsparciu wykwalifikowanej kadry nauczysz się języka obcego na poziomie, który Cię interesuje, a także nabędziesz innych nowych umiejętności.

Jedną z propozycji jest bezpłatny kurs języka angielskiego na poziomie podstawowym. Do skorzystania z niego zapraszane są osoby, które ukończyły 50 lat, są bezrobotne i mieszkają na terenie powiatu bialskiego, radzyńskiego lub włodawskiego. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach dogodnych dla uczestników, tj. w ciągu dnia albo popołudniami – każdy może wybrać odpowiedni dla siebie termin, niekolidujący z innymi obowiązkami lub pracą zawodową.

Uczestnicy kursu otrzymują bezpłatne materiały dydaktyczne oraz 120 godzin wysokiej jakości warsztatów językowych prowadzonych w małych, 12-osobowych grupach. Warsztaty językowe prowadzone są przez profesjonalnych lektorów z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu osób dorosłych.

W Proword możesz rozpocząć swoją przygodę z dowolnym językiem obcym na każdym poziomie zaawansowania. Przygotowujesz się do matury? A może wspinasz się na wyższy poziom językowego wtajemniczenia? Skorzystaj z zajęć w nowej konkurencyjnej cenie – już od 10 złotych za godzinę nauki! Kurs kończy się egzaminem i możliwością uzyskania międzynarodowego certyfikatu TELC, potwierdzającego nabycie kompetencji językowych na poziomie A2 lub B2.

Kolejną atrakcyjną możliwością są kursy zarówno językowe, jak i zawodowe z możliwością dofinansowania wynoszącego aż 80 proc. całkowitej wartości kursu. Oferta przeznaczona jest dla pracowników, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Wachlarz specjalizacji jest bardzo szeroki, począwszy od operatora wózków widłowych aż do pomocy dentystycznej. Kursy realizowane są z inicjatywy pracodawców.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 w biurze projektu w Białej Podlaskiej przy ul. Warszawskiej 14/201.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 83 342 15 15, email: rekrutacja@proword.pl i na stronie internetowej www.proword.pl

Tekst sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe