Z siekierami na wlaściciela psa

Z siekierami na wlaściciela psa
Środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji zastosowała bialska prokuratura wobec 5 mieszkańców miasta w wieku 27- 49 lat. Mężczyźni podejrzani są o pobicie pięciu osób. Do zdarzenia doszło na początku września, natomiast powodem zdarzenia okazał się szczekający pies.

Policjanci powiadomieni zostali o awanturze na jednej z ulic miasta. Jak ustalili mundurowi doszło tam do pobicia, a jeden z potencjalnych sprawców na miejsce zdarzenia przyszedł z siekierami.

- Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili, że pomiędzy jednym ze sprawców, a pokrzywdzonym doszło do nieporozumienia, którego powodem był szczekający na posesji pokrzywdzonego pies. To właśnie nie spodobało się przechodzącemu mężczyźnie - informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej Komendy Miejskiej Policji. .

Jeszcze tego samego dnia sprawca wrócił na posesję. Tym razem ze swoimi znajomymi. - Tam doszło do pobicia 5 przebywających na posesji osób. Policjanci ustalili personalia wszystkich mężczyzn podejrzanych o udział w tym zdarzeniu. Okazało się ze jest to pięciu mieszkańców Białej Podlaskiej w wieku 27-49 lat - dodaje rzecznik bialskiej policji. Mężczyźni zatrzymani zostali do wyjaśnienia. Usłyszeli już zarzuty.

Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej przychyliła się do wniosku bialskiej komendy i zastosowała wobec sprawców środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

(mp)

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu "Słowa"

Monika Pawluk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe