Burza kolorów w parku [GALERIA]

  • 11.09.2017, 09:31 (aktualizacja 11.09.2017 15:19)
  • Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku
Burza kolorów w parku [GALERIA]

Takiej imprezy jeszcze w Białej Podlaskiej nie było. W minioną sobotę w parku Radziwiłłowskim w powietrzu mienił się kolorowy pył, a wszystko uzupełniły muzyka w wykonaniu lokalnych artystów i moc atrakcji dla dzieci.

Kolorowy festyn rodzinny zorganizowano 9 września. Na odwiedzających park Radziwiłłowski czekało mnóstwo atrakcji. – Taką kolorową imprezę organizujemy po raz pierwszy, ale zakończenie lata to wydarzenie, które ma już kilkuletnią tradycję. Na scenie wystąpią zespoły wokalne z Bialskiego Centrum Kultury – Brevis i Chwilka, potem wszystko przeniesie się na bardziej rekreacyjną część parku, gdzie nie zabraknie chociażby kolorowych baniek mydlanych – mówił w trakcie wydarzenia wicedyrektor BCK Zbigniew Kapela.

Wśród atrakcji, o których wspomniał, nie można zapomnieć o kolorowych proszkach holi, które używane są podczas popularnych w wielkich miastach festiwali kolorów. Barwny puder znalazł się w powietrzu, na włosach i ubraniach uczestników imprezy, co dało niesamowity efekt. Wszystkiemu towarzyszyła muzyka.

(jd)

Słowo Podlasia│www.slowopodlasia.pl│Polub nas na Facebooku

Zdjęcia (118)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe