KONKURS "SŁOWA": Wygraj jedną z nowości wydawniczych!

  • 12.09.2017, 10:31 (aktualizacja 12.09.2017 19:29)
  • www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
KONKURS "SŁOWA": Wygraj jedną z nowości wydawniczych!

Tym razem Wydawnictwo Replika przedstawia naszym Czytelnikom trzy nowości: thriller medyczny "Siostrzyczki" Michaela Palmera, humorystyczną powieść obyczajową dla kobiet "Wesoła rozwódka" Iwony Czarkowskiej oraz niezwykle poruszającą opowieść "Koń, który mnie wybrał" Susan Richards.

Po tym, jak umiera jedna z pacjentek chirurga z bostońskiego szpitala, zostaje on oskarżony o zabójstwo z premedytacją. Okazuje się jednak, że to niejedyny tajemniczy zgon w szpitalu. Inni pacjenci również umierają krótko po pomyślnie przeprowadzonych zabiegach. Tajemnicę znają pielęgniarki należące do Stowarzyszenia Sióstr Życia, tajnej organizacji działającej na terenie całych Stanów Zjednoczonych, której członkinie zabijają nieuleczalnie chorych pacjentów ze względów etycznych. Ale do stowarzyszenia należy też grupa pielęgniarek, które bezpardonowo zabijają dla prywatnych celów. Chirurg na własną rękę usiłuje rozwiązać zagadkę, sam stając w obliczu poważnego niebezpieczeństwa...

Rozwódka wcale nie musi być kobietą smutną i przegraną! Alicja składa pozew o rozwód i zaczyna nowe życie w kawalerce, której użycza jej przyjaciółka. Na przekór wszystkim postanawia udowodnić, że rozwódka nie musi być wcale stracona dla świata. Może być wesoła i cieszyć się nowym życiem! To nowe życie najlepiej rozpocząć z rozmachem i przytupem. A jak konkretnie? Alicja postanawia pomóc innym kobietom, które spotkało to, co ją, i pokazać im, że życiem można się cieszyć nawet po rozwodzie. A może przede wszystkim po rozwodzie? Będzie wesoło i będzie się działo!

"Koń, który mnie wybrał. Jak znękana klacz uleczyła sponiewierane serce" to przepiękna, rozdzierająca serce opowieść. Zwierzęcy bohaterowie są równie złożeni i barwni jak ich ludzkie odpowiedniki, a cała historia inspiruje do przemyśleń na temat odwagi, nadziei i sposobu, w jaki każda miłość – nawet miłość zwierzęcia – może pokazać swą uzdrawiającą moc. Lay Me Down, była klacz wyścigowa, razem ze swoim źrebięciem wmaszerowała po rampie wprost w życie Susan, ucząc ją, jak w pełni cieszyć się życiem pomimo jego niebezpieczeństw. Susan myślała, że ratuje zagłodzonego, zmaltretowanego i porzuconego konia, a okazało się, że to Lay Me Down uratowała Susan...

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy bezpłatne egzemplarze każdej z książek. Aby otrzymać jedną z nich, należy polubić konkursowy post i napisać w komentarzu pod nim tytuł upragnionej książki i odpowiedź na pytanie, dlaczego chcielibyście ją otrzymać.

Książki otrzymają autorzy najlepszych odpowiedzi.

www.slowopodlasia.pl | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe