Logistycy z Baczyńskiego w Trójmieście

  • 9.10.2017, 08:34 (aktualizacja 09.10.2017 08:39)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Logistycy z Baczyńskiego w Trójmieście
Od 26 do 29 września uczniowie Technikum ZDZ w Białej Podlaskiej o profilu technik logistyk, wzięli udział w wycieczce przedmiotowej do Trójmiasta.

Uczniowie podczas 4 dni zwiedzania i udziału w różnych atrakcjach mieli okazję wzbogacić swoją wiedzę z zakresu logistyki w transporcie lotniczym, morskim i kolejowym. Uczestniczyli w targach i zwiedzali przedsiębiorstwa. Zwiedzili również wiele ciekawych pod względem historycznym i turystycznym miejsc.

Podczas wizyty w porcie lotniczym w Gdańsku Rębiechowie uczniowie mogli zapoznać się z organizacją i funkcjonowaniem portu, obserwować organizację i funkcjonowanie lotniska, m.in. procedury podczas odprawy pasażerów i ich bagaży.

W programie wycieczki była też wizyta w Zespole Szkół Morskich w Gdańsku i udział w 12 Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2017, gdzie poszerzali swoją wiedzę na temat transportu kolejowego i jego rozwoju, a na wykładach poznali oczekiwania potencjalnych pracodawców wobec pracowników.

Poza wiedzą z zakresu logistyki, podróż do Trójmiasta dała również szansę uczniom ZDZ im. K.K. Baczyńskiego wzbogacić swoją wiedzę historyczną. Wybrali się na Westerplatte, odwiedzili Stare Miasto w Gdańsku, okręt wojenny Błyskawica, latarnię morską na Helu czy Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. Był to bardzo intensywny i bogaty w atrakcje czas.

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe