Powstała książka o radzyńskich podróżnikach

  • 10.10.2017, 09:49 (aktualizacja 10.10.2017 10:07)
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Powstała książka o radzyńskich podróżnikach

A raczej książka o podróżnikach w Radzyniu, bo "Radzyń Podlaski miejscem światowych spotkań" to relacja z pobytu w tym mieście polskich znanych podróżników, którzy odwiedzali Radzyń w ramach "Spotkań z podróżnikami" w okresie ostatnich pięciu lat.

Publikacja powstała właśnie z okazji jubileuszu i zawiera wywiady ze wszystkimi gośćmi Skweru Podróżników. – Wywiady są przypomnieniem tych interesujących spotkań, a nawet ich uzupełnieniem. Bardzo dokładnie się do nich przygotowywałem, pytałem o tematy, które niekoniecznie pojawiały się w czasie spotkań – mówi Robert Mazurek, inicjator i organizator "Spotkań z podróżnikami". – Dodatkową atrakcją książki są pełne humoru i ciepła karykatury podróżników, autorstwa Przemysława Krupskiego, jakie goście otrzymywali w upominku. Każdy wywiad został poprzedzony krótką notą biograficzną.

Publikację wydało Radzyńskie Stowarzyszenie Podróżnik, a partnerami są: Miasto Radzyń Podlaski, Radzyński Ośrodek Kultury, firma dr Gerard, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Radzyniu Podlaskim oraz Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne PTTK nr 21 przy I LO w Radzyniu Podlaskim. Osoby zainteresowane nabyciem książki proszone są o kontakt pod adresem e-mail: radzyn@op.pl.

(joan)

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe