Najlepsi w biegach sztafetowych [ZDJĘCIA]

  • 9.10.2017, 14:59 (aktualizacja 10.10.2017 15:29)
  • (AK)
Najlepsi w biegach sztafetowych [ZDJĘCIA] Nadesłane
Za nami finał powiatu bialskiego w Wisznicach oraz finał miejski w Białej Podlaskiej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców - Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada.

Awans do zawodów rejonowych wywalczyły po dwie najlepsze ekipy w każdej kategorii. Zwycięzcy otrzymali puchary Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego.

W finale powiatowym w Igrzyskach Dzieci najlepsze były wśród dziewcząt reprezentantki SP Wisznice (opiekunowie: Dorota Nuszczyk, Rafał Osipiuk), przed SP nr 1 Terespol (Małgorzata Maciejewicz). Kolejne miejsca zajęły: 3. SP nr 3 Międzyrzec Podlaski (Alicja Bernat),  4. SP Łomazy (Ireneusz Korszeń), 5. SP Dołha (Marek Olęcki), 6. SP Piszczac (Dorota Lewtak), 7. SP Janów Podlaski (Jarosław Hryciuk), 8. SP Kodeń (Anna Krawczyk), 9. SP Konstantynów (Piotr Woźniak), 10. SP Rokitno (Regina Skerczyńska).

Wśród chłopców triumfowali zawodnicy z SP nr 1 Terespol (Grzegorz Machnowski), przed SP Piszczac (Dorota Lewtak), a kolejne miejsca zajęły drużyny: 3. SP Łomazy (Ireneusz Korszeń), 4. SP Rossosz (Marek Czech), 5. SP Konstantynów (Piotr Woźniak), 6. SP Wisznice (Rafał Osipiuk), 7. SP Janów Podlaski (Jarosław Hryciuk), 8. SP Rokitno (Regina Skerczyńska), 9. SP Dołha (Marek Olęcki), 10.  SP nr 3 Międzyrzec Podlaski (Zbigniew Bernat).

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wśród dziewcząt najlepszy okazał się zespół z Państwowego Gimnazjum Rossosz (Marek Czech), przed PG nr 1 Piszczac (Artur Wiśniewski), kolejne miejsca: 3. Gimnazjum Łomazy (Marta Bednaruk-Bańkowska), 4. Gimnazjum Wisznice (Rafał Osipiuk), 5. Gimnazjum nr 3 Międzyrzec Podlaski (Alicja Bernat), 6. Gimnazjum Janów Podlaski (Wioletta Doroszuk), 7. Gimnazjum Konstantynów (Piotr Woźniak), 8. Gimnazjum nr 1 Terespol (Małgorzata Maciejewicz), 9. Gimnazjum Rokitno (Tomasz Nowicki), 10. Gimnazjum Kodeń (Piotr Drabczuk), 11. Gimnazjum Dołha (Marek Olęcki), 12. SP Misie (Ewa Tchórzewska).

Wśród chłopców najlepsi byli biegacze z PG nr 1 w Piszczacu (Artur Wiśniewski), przed Gimnazjum Łomazy (Marek Prokopiuk). Kolejne miejsca: 3. Gimnazjum Rokitno (Tomasz Nowicki), 4. Gimnazjum Wisznice (Tomasz Babkiewicz), 5. Gimnazjum Konstantynów (Piotr Woźniak), 6. Gimnazjum Janów Podlaski (Maciej Kublik), 7. PG nr 1 Terespol (Grzegorz Jakuszko), 8. PG Swory, 9. Gimnazjum Dołha (Marek Olęcki), 10. Gimnazjum nr 3 Międzyrzec Podlaski (Piotr Sakowicz), 11. Gimnazjum Kodeń (Piotr Drabczuk), 12. Gimnazjum Rogoźnica (Anna Matwiejuk).

W Licealiadzie najlepsze były dziewczęta z ZS Janów Podlaski (Renata Nowicka, Tomasz Oleszczuk), przed LO Wisznice (Piotr Osipiuk). Kolejne były zespoły: 3. ZSE Międzyrzec Podlaski (Ewa Gała), 4. ZS Małaszewicze (Katarzyna Caban), 5. LO Międzyrzec Podlaski (Dorota Plewka). Wśród chłopców kolejność była następująca: 1. ZS Janów Podlaski (Renata Nowicka, Tomasz Oleszczuk), 2. ZS Małaszewicze (Waldemar Wasiluk), 3. LO Wisznice (Piotr Osipiuk), 4. ZSE Międzyrzec Podlaski (Ewa Gała), 5. LO Międzyrzec Podlaski (Jolanta Czopińska).   

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje dyrekcji SP w Wisznicach, PG w Wisznicach oraz LO w Wisznicach za pomoc w przeprowadzeniu finału. Szczególne podziękowania dla Piotra Osipiuka i Rafała Osipiuka za wzorowe przygotowanie i przeprowadzenie imprezy.

W finale miasta Biała Podlaska w Parku Radziwiłłowskim w Igrzyskach Dzieci wśród dziewcząt najlepsze były zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 9 (opiekun:       Henryka Biegajło), przed  SP nr 3 (Edyta Tarantowicz). Kolejne miejsca: 3. SP nr 5 (Michał Karpiszuk), 4. Społeczna Szkoła Podstawowa (Przemysław Skrodziuk), 5. SP nr 2 (Barbara Pyrka), 6. SP nr 1 (Renata Szydłowska), 7. SP nr 4 (      Anetta Tarkowska), 8. SP nr 6  - nie ukończyła biegu (Beata Wójtowicz). Kolejność wśród chłopców: 1. SP nr 5 (Marcin Krzystanek), 2. SP nr 9 (Małgorzata Denisiuk), 3. SP nr 3 (Marek Kubiszewski), 4. SP nr 6 (Jarosław Denisiuk), 5. SP nr 1 (Renata Szydłowska), 6. SP nr 2 (Barbara Cała), 7. SP nr 4 (Anetta Tarkowska), 8. Społeczna Szkoła Podstawowa (Przemysław Skrodziuk).

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej najlepsze były dziewczęta z  SP nr 9 (Monika Michalczuk), przed Gimnazjum nr 4 (Bartosz Jaszczuk), kolejne miejsca: 3. Gimnazjum nr 3 (Renata Pieńkowska), 4.  Gimnazjum nr 5 (Grzegorz Orzechowski), 5. Gimnazjum nr 2 (Rafał Wlizło), 6. SP nr 4 (Anetta Tarkowska). W rywalizacji chłopców triumfowali reprezentanci SP nr 9     (Rafał Frończuk), przed Gimnazjum nr 4 (Kamil Twarowski), na kolejnych miejscach uplasowały się ekipy z: 3. Gimnazjum nr 3 (Łukasz Kandora), 4. Gimnazjum nr 2 (Monika Lenz), 5. Gimnazjum nr 5 A (Grzegorz Orzechowski), 6. Gimnazjum nr 5 B (Grzegorz Orzechowski), 7. SP nr 4 (Anetta Tarkowska).

W Licealiadzie wśród dziewcząt kolejność była następująca: 1. IV Liceum Ogólnokształcące (Anna Myć), 2.  I LO (Katarzyna Kuszneruk), 3. II LO (Marek Romaniuk), 4. Szkoły ZDZ (Agnieszka Jakoniuk), 5. Zespół Szkół Zawodowych nr 1 (Anna Choromańska). Chłopcy:  1.   I LO (Maciej Hetmańczyk), 2. IV LO (Andrzej Chwedoruk), 3. II LO (Marek Romaniuk), 4. Zespół Szkół Zawodowych nr 1 (Anna Choromańska), 5. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (Jacek Szyc), 6. Szkoły ZDZ (Sebastian Knap).

(AK)
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe