Najlepsi uczniowie uhonorowani stypendiami

  • 11.10.2017, 10:06
  • Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Najlepsi uczniowie uhonorowani stypendiami

Komisja powołana przez burmistrza miasta przyznała 41 stypendiów najzdolniejszym uczniom z gminy Parczew. Dwóch uczniów otrzymało stypendia za wysokie wyniki w nauce oraz udział w olimpiadach Lubelskiego Kuratorium Oświaty lub Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Czterem przyznano je za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia w dziedzinie artystycznej. Dwunastu uczniów odebrało wyróżnienia za wysokie wyniki w nauce, a sześciu za osiągnięcia naukowe w ramach uczestnictwa w olimpiadach Kuratorium. Kolejnych 12 uczniów otrzymało stypendia za osiągnięcia w dziedzinie artystyczne, a trzech za wyniki w sporcie.

Stypendia na specjalnej uroczystości wręczył uczniom burmistrz Paweł Kędracki, jednocześnie gratulując ich rodzicom. Miasto przeznaczyło na nie w tym roku 38,2 tys. zł.

(joan)

Słowo Podlasia | Polub nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe